14 obserwujących
857 notek
320k odsłon
295 odsłon

Antypolscy wyrodni ludzie – cuchnący w Polsce padliną!

Wykop Skomentuj22

Zastanawiam się;
dlaczego Polki, Polacy i ich potomstwo – wyborcy, pozwalają hańbić Polskę przez polskich zdrajców Polski pod batutą: PO-KO, ZSL-Kukiz, SLD (PZPR), Konfederację - partie zapewne złożonych z bękartów i potomków dziwek leninistek, i alfonsów marksistów - antypolskiej hołoty?!
To, co robią te bękarty i ich potomstwo z Polski na salonach międzynarodowych występując z wrogami Polski, przeciwko Polsce i Polakom – jest haniebne i bardzo obrzydliwe!
To nie są Polki i Polacy, tylko żywe trupy; twory bez mózgu, honoru, wstydu, ludzkiej przyzwoitości, lojalności (w stosunku do Polski - państwa, które ich; wychowało, wykarmiło, ubrało, dało darmowe dobre wykształcenie, godną pracę, mieszkanie i przyszłość w Polsce), i zasad!
Jak możecie na te fetorem ziejące antypolskie żywe trupy złożone zapewne z bękartów i ich potomstwa – głosować?, opamiętajcie się, bo macie na to, tylko ciut czasu!
Głosowanie na polskich zdrajców Polski pod batutą PO-KO, PZPR, itd., tj; przedstawicieli dwóch odradzających się w Europie morderczych systemów; leninowskiego – bolszewickiego, i marksistowskiego – niemieckiego, jest tworzeniem w Europie świadomie - cywilizacji śmierci – wystarczy spojrzeć, co się już dzisiaj dzieje w Zachodniej Europie z dziećmi poczętymi (milion rocznie zamordowanych zdrowych, poczętych dzieci przez aborcję – macie ręce i dusze zbroczone ich krwią, bo się na to godzicie), z dziećmi odbieranymi rodzicom wbrew prawu: Niemcy, Norwegia, Szwecja, itd., z seniorami, których się uśmierca na wniosek zwyrodniałego członka rodziny znudzonego starą; babką, matką, dziadkiem, czy ojcem przez eutanazję – nie rozumiecie, że głosując na polskich zdrajców Polski z totalnej opozycji sami na siebie wydajecie wyrok śmierci?, jesteście wszyscy aż takimi durniami?, bo tylko dureń nie myśli nad tym, na kogo głosuje, i za czym!
Polska dzisiaj ma świetną, a może też jedyną okazję, by dogonić gospodarczo: Niemcy, Francję, Włochy, a wy sami podstawiacie obecnemu Rządowi Polski pod batutą PiS nogi, by służyć interesom: Niemców, Francuzów, i Rosjan?!
Jak tak, to znaczy tylko tyle, że nie jesteście: Polkami, Polakami, tylko bękartami bez polskiej tożsamości narodowej - śmieciami, którzy nawet wśród Niemców wzbudzają obrzydzenie, bo Niemcy zdrajców z Polski nie cierpią – mimo, że ich wykorzystują, jako przygłupów i tanią siłę roboczą, a Putin takich każe załatwiać, bo to chwasty szkodzące Rosji!
Niemcy własnego kraju nie topią w gównie potrzeb innych krajów UE, czy Rosji – gówno swoje im podsyłają!
A wy ich gówno chcecie w Polsce żreć?!

Wykop Skomentuj22
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale