14 obserwujących
876 notek
324k odsłony
114 odsłon

Błazny z PO-KO Borysława i lewactwo, nie milknie w mediach!

Wykop Skomentuj3

PO-srańcy w TVP-info dzisiaj zarzucają Rządowi RP pod batutą Premiera Mateusza Morawieckiego, że nie daje piniędzy powodzianom.
A pamiętacie rodacy, co mówił; największy oszust w Polsce i UE - ówczesny premier rządu PO/ZSL Donald Tusk do powodzian, kiedy ci chcieli rządowego wsparcia?, ano krótko; "ja wam samorządów nie wybierałem" - koniec, kropka!
Dostali powodzianie od Donalda Tuska w przysłowiowy - "pysk", i taki mieli od PO-srańców - zysk!
PO-srańcy Borysława Budki myślą, że my tego nie pamiętamy, ale my świetnie ich kłamstwa pamiętamy i rozwalanie gospodarki polskiej i rolnictwa pod potrzeby niemieckich korporacji!
A słowa PZPR-owca Cimoszewicza do powodzian pamiętacie, kiedy to on był premierem rządu RP, a który to Cimoszewicz PZPR-owiec do rolników powiedział - krótko i zwięźle; "trzeba było się ubezpieczyć, to pieniądze by były"!
Teraz to antypolskie kretyństwo obraża inteligencje Polaków: Rząd RP pod batutą Premiera Mateusza Morawieckiego, jak i Prezydenta RP Andrzeja Dudę, którzy wszystko robią, by powodzianie otrzymali, jak najszybciej wsparcie rządu RP - taka jest prawda!
Dziwi mnie też, to całowanie po rękach kłamcę R. Trzaskowskiego przez strażaków OSP i kół gospodyń wiejskich, bo to rząd Trzaskowskiego zdewastował remizy i sprzęt OSP oraz nie wsparł finansowo organizacji wiejskich bab nie dofinansowując ich!
A Rząd RP pod batutą Mateusza Morawieckiego im ten sprzęt zdezelowany teraz wymienia na nowy, a baby wspiera finansowo i co się okazuje?, że wszyscy strażacy z OSP i wiejskie zrzeszone baby, to idioci bez mózgu i wstydu?!

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale