14 obserwujących
875 notek
324k odsłony
30 odsłon

Wiedza i mądrość przywódcy jest podstawą szczęśliwego państwa!

Wykop Skomentuj2

Kiedyś opracowując temat, o "demokracji ateńskiej" za Peryklesa - V w. pne, trafiłem na coś, co mnie nieźle ubawiło, a było to zdanie Sokratesa, o "demokracji ateńskiej", w którym jasno stwierdził, że "demokracja ateńska" to farsa, ponieważ wyklucza kobiety, jak niewolników.
Twierdził również, że człowiek winien robić to, do czego ma predyspozycje, a kandydujący na najwyższe urzędy władzy, winien być do niej bardzo dobrze przygotowany, tzn; mieć wszechstronną wiedzę, być mądrym, i posiadać cnoty, m.in; umieć słuchać i wykonywać to, co obiecał wyborcom, społeczeństwu przed jego wyborem!
W Polsce, niektóre partie nie przedstawiają na wysokie urzędy państwa ludzi mądrych, tylko; oszustów, leserów, lawirantów, i usłużnych tępaków!
To dlatego demokracja w stylu zachodnich państw UE, i antypolskiej totalnej opozycji - mnie przeraża!
A to dlatego, że wyborcy totalnej opozycji nie wybierają człowieka; mądrego, rozważnego, cnotliwego, tylko; zadymiarz, lesera, kłamcę, itd., który zieje nienawiścią do tego, co polskie, co dobre, co służy wszystkim Polakom, i ich rodzinom!
Jak będzie, dn. 28.06.2020 roku - strach pomyśleć, bo nie tylko mądrość i rozwaga, o tym zadecyduje, ale też; nienawiść, zaślepienie, i tępota umysłowa!

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale