14 obserwujących
875 notek
324k odsłony
78 odsłon

Podsumujmy – DEBATĘ i QUIZ

Wykop Skomentuj3

- zorganizowany Rafałowi Trzaskowskiemu w Lesznie przez niemieckie media zasiedziałe w Polsce, ze zorganizowaną DEBATĄ przez TVP w Końskim, w której udział wziął, tylko Prezydent RP Andrzej Duda, bo krętacz Rafał Trzaskowski po prostu stchórzył przed społeczeństwem polskim.
Z tego, co ja zauważyłem, to w zorganizowanym QUIZIE przez media niemieckie Rafałowi Trzaskowskiemu, z dużym prawdopodobieństwem - udostępniono lawirantowi Trzaskowskiemu przed zorganizowanym QUIZEM pytania, które później dziennikarze mediów niemieckich Trzaskowskiemu zadawali.
Wskazują na to odpowiedzi Rafała Trzaskowskiego, które były recytowanego w stylu wierszyka, tj; bez chwili zastanowienia się nad otrzymanym pytaniem, jakie mu zadawali dziennikarze z mediów niemieckich.
Gorzej już było, kiedy krętaczowi Rafałowi Trzaskowskiemu zadawali pytania dziennikarze mediów prawicowych - prywatnych.
Na ich pytania Rafał Trzaskowski odpowiadał wymijająco, z lekkim zdenerwowaniem, a od konkretów, bez zażenowania uciekał mówiąc; dajcie możliwość zadania pytań swoim kolegom ( zapewne chodziło Trzaskowskiemu, o dziennikarzy reprezentujących media niemieckie i Niemiecką Rację Stanu!).
Rafał Trzaskowski, w prawie każdej odpowiedzi oskarżał i obrażał bez podstaw merytorycznych, obecnego Prezydenta RP Andrzeja Dudę, Rząd RP i Premiera Mateusza Morawieckiego, jak i Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.
Lawirant R. Trzaskowski, stosował spychotechnikę w starym komunistycznym stylu Jerzego Urbana - rzecznika rządu PZPR z okresu Stanu Wojennego!
Najśmieszniejsze w QUIZIE Rafała Trzaskowskiego było to, że on obiecywał góry złota swoim wyborcom, nie podając żadnych konkretów - danych; ani w formie liczb, ani w formie treści – więc, w moim odczuciu, było to majaczenie pijanego człowieka wyrwanego z głębokiego snu!
W debacie zorganizowanej w Końskim przez TVP, nie uczestniczył lawirant, kłamca Rafał Trzaskowski, ponieważ wybrał QUIZ zorganizowany przez media niemieckie, a nie konfrontację merytoryczną, na żywo z Prezydentem RP Andrzejem Dudą i społeczeństwem polskim.
Tym swoim krętactwem i lawirowaniem R. Trzaskowski udowodnił Polakom i światu, że jest człowiekiem bez zasad moralnych, o  bardzo wątpliwym honorze, i patriotyzmie.
W DEBACIE Prezydent RP Andrzej Duda odpowiadał pytającym na żywo; z pełnym podaniem tego, co już zrobił dla Polski, Polaków, rodzin polskich, i bezpieczeństwa Polski – współpracując; z Prezydentem USA Donaldem Trumpem na arenie międzynarodowej, z Rządem RP pod batutą Premiera Mateusza Morawieckiego, większością Sejmu RP pod batutą PiS i to, co zrobi dla: Polski, Polaków, i miast wielkości Końskiego, itd.; itp., oraz skąd na to weźmie pieniądze.
QUIZU Rafała Trzaskowskiego w Lesznie z DEBATĄ w Końskim, w której wziął udział  Prezydent RP Andrzej Duda, nie da się porównać, ponieważ Rafał Trzaskowski, nadal w odpowiedziach swoich; lawirował i kłamał, a Prezydent Polski Andrzej Duda; odpowiadał płynnie, konkretnie, i z pełnym wyjaśnieniem szczegółów, jakie padały w zadawanych mu pytaniach przez internautów, ludzi z Końskiego i tych, którzy zawitali do Końskiego.
I to nie była walka gigantów, jak to określają niemieckie media w Polsce, ponieważ lawirant i kłamca Rafał Trzaskowski wypadł w Lesznie, w tym QUIZIE niemieckich mediów, bardzo blado i tak, jak niedouczony kandydat startujący na Urząd Prezydenta RP tylko dlatego, że mu ci za Odry i Bugu - kazali!
A Prezydent RP Andrzej Duda był w Końskim - gigantem; tak z wiedzy; ekonomiczno-gospodarczej, finansów państwa, bezpieczeństwa militarnego Polski, jak i stosunków międzynarodowych – czapki z głów przed wiedzą i kompetencjami Prezydenta Polski Andrzeja Dudy.
Dlatego; nie będę porównywał tu stylu wypowiedzi tych dwóch panów - ponieważ, nie można porównywać; miernoty, kłamcy, i lawiranta Rafała Trzaskowskiego, z gigantem - obecnie zasiadającym na Urzędzie Prezydenta RP Andrzejem Dudą!
Lawirant i kłamca R. Trzaskowski, nigdy nie dorówna merytorycznie i organizacyjnie obecnemu Prezydentowi Polski Andrzejowi Dudzie – nigdy!
Lawirant Rafał Trzaskowski, to nie ten poziom intelektualny, jaki posiada i prezentuje w mediach i na salonach międzynarodowych Prezydent rozkwitającej Polski dr prawa Andrzej Duda!

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale