14 obserwujących
892 notki
329k odsłon
102 odsłony

PAŃSTWO – KOŚCIÓŁ w POLSCE.

Wykop Skomentuj6

Tak w skrócie, i na temat:
PO-KO/KO Borysława Budki i lewactwo Włodzimierza Czarzastego na okrągło sieją wrogą propagandę przeciwko kk., Prezydentowi RP, Rządowi RP - manipulując gówno-prawdami!
Biblijnie rzecz ujmując, to
rozdział państwa od kościoła dokonał po wyjściu Izraelitów z Egiptu BÓG, przypisując władzę duchową/ezoteryczną - świata nadprzyrodzonego – Aaronowi bratu Mojżesza, a Mojżeszowi - świat materialny, władzę świecką.
Należało by się zapytać tych zadymiarzy z PO-KO/KO Borysława i lewactwa Włodzimierza, w czym oni widzą zależność państwa od kościoła, czy kościoła od państwa w Polsce - państwie demokratycznym?!
W Polsce świeckość jedynie przenika się z duchowością, ale nie są od siebie zależne czy uzależnione, ponieważ jest to naturalna i nadnaturalna koegzystencja, ale nie uzależnienie się jednego od drugiego – czasy średniowiecza pozostały tylko i wyłącznie w głowach niedouków; liberałów, i lewactwa, tj; marksistów, leninistów – krwawych zadymiarzy!
Uzależnienie w Europie państwa od kościoła – znikło, wraz z wejściem do państw europejskich demokracji; kk – Watykan, automatycznie stracił wpływ na władzę świecką.
W Polsce: Władzę Ustawodawczą, Samorządową, Prezydenta RP, w bezpośrednich wyborach - wybiera i namaszcza naród polski, a nie: PAPIEŻ, PRYMAS RP, czy BISKUPI.
Władzę, społeczeństwo i sądy w Polsce; podlegają prawu świeckiemu, opartemu głównie o PRAWO RZYMSKIE, ciut prawa germańskiego, KONSTYTUCJE III RP, USTAWY, KODEKSY, itd.
Widzieliście chociaż raz, by w Polsce: Prezydent RP, Rząd RP, i społeczeństwo RP - podlegali PRAWU KANONICZNEMU?!
Widzieliście kiedykolwiek po roku 1989, by Polska była administrowana przez KARDYNAŁÓW i zarządzana z Watykanu przez PAPIEŻA, czy w Polsce przez PRYMASA RP?!
Gdzie te przygłupy z PO-KO/KO Borysława Budki i lewactwa Włodzimierza Czarzastego widzą w Polsce zależność; państwa od kościoła, czy kk od państwa?, w swoim Manifeście Komunistycznym – Marksa?!
Dziwi mnie to, że Polki, Polacy – absolwenci uczelni, wykładowcy, itd. - mający się za ludzi bardzo dobrze wykształconych - światłych, takie bzdury łykają i się tymi bzdurami przed całym demokratycznym światem ośmieszają, a przy okazji też, nas wszystkich!
Zaściankowość i zakompleksienie liberałów z PO-KO/KO Borysława Budki, lewactwa Włodzimierza Czarzastego, i wykładowców na uczelniach, są przerażające i bardzo niebezpieczne – więc, rodacy uważajcie na to, co dajecie sobie wciskać w swoje niedopełnione wiedzą i mądrością – mózgownice!
Widzicie sami, że polskiemu państwu nie zagraża: BÓG, honor, religia, kk, ale ideologia marksistowsko-leninowska promowana w szkołach i na uczelniach oraz liberałowie ze swoją ideologią gender i zaleceniami WHO - niszczącymi psychikę dzieci, robiąc z nich już od najmłodszych lat kaleki, które w późniejszym pożyciu seksualnym będą się bały współżycia seksualnego z partnerem/partnerką!
Państwo, które poddaje dzieci inżynierii społecznej; indoktrynacji i demoralizacji już od przedszkola; wcześniej czy później ulega całkowitemu rozpadowi!
Państwo niszcząc rodzinę i jej więzy - niszczy też siebie, i swoje prawo do istnienia!


Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale