14 obserwujących
940 notek
339k odsłon
  107   3

Ojo-joj; znowu PO-srańcom i lewakom w Sejmie IV RP nie wyszło!

- Śmichy, chichy w mediach na forach internetowych z tego, co wczoraj się wydarzyło w Sejmie IV RP, tj;
totalna opozycja pod batutą PO/KO i lewactwa, ponownie dała dupy w sprawie Stanu Wyjątkowego, który te głąby mylą ze Stanem Wojennym.
Jednak musicie sobie zdawać sprawę z tego, że genetyczni polscy zdrajcy Polski z PO/KO, lewicy, Konfederacji czy PSL pełniący funkcję publiczne; posłów, senatorów, prezydentów miast, burmistrzów i sędziów z tkz: Stajni Augiasza - zwanej też "Iustitia" i z nimi współpracujących prokuratorów, szefów policji, że on są najbardziej niebezpiecznymi ludźmi dla suwerennej Polski i rozwoju Polski!
Ci polscy zdrajcy Polski z działań na szkodę suwerennej Polski; nie tylko czerpią zyski w formie przelewów na ich konta do krajów, w których są rajem podatkowym, ale też ze zdrady Polski; oni czerpią osobista satysfakcję!
To dlatego oni są dla suwerenności Polski, Polaków, rodzin polskich, rozwoju Polski, aż tak bardzo niebezpieczną bandą, tj; niemiecką i rosyjską V - kolumną!
Przez takich polskich zdrajców Polski mieliśmy: POTOP SZWEDZKI, ROZBIORY POLSKI, wojnę Polsko-Polską w latach 1944 – 1968 oraz wojenkę władzy ludowej z robotnikami (1956 – 2015 – ostatni ich wyczyn, to zezwolenie Ewy Kopacz na strzelanie policji do górników), której członkowie bezkarnie do dzisiaj Polsce i Polakom ogromnie szkodzą na arenie międzynarodowej!
Czas najwyższy skończyć z polskimi zdrajcami Polski, nim nas Wł. Putin załatwi na cacy, przy wsparciu Niemców, jak Hitler ze Stalinem!


Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale