14 obserwujących
939 notek
339k odsłon
  299   0

Niemcy, to wredni kłamcy - wypowiedzieli oni

wraz z europejskimi marksistami i liberałami
- Polsce - "dżihad"!

Kanclerz Niemiec Angela Merkel mówi w mediach, o powrocie do poważnych rozmów z Rządem IV RP i co?, ano krótko po jej gadce w Parlamencie Europejskim przewodnicząca KE Ursula von der Leyen przypisuje władcom IV RP coś, czego władcy Polski i TK RP, nigdy nie mówili i nie zrobili - ohyda!
Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen do debaty na temat praworządności w Polsce, w ogóle nie była przygotowana z zapisów w Traktatach UE, co wynikało z jej fałszywej gadki.
Ursula von der Leyen zarzuciła Polsce m.in., że Trybunał Konstytucyjny RP uznał KONSTYTUCJĘ RP za nadrzędną nad Traktatami UE, co jest wierutnym kłamstwem, ponieważ TK RP wyraźnie stwierdził, że Polska przekazała tylko część swojej suwerenności/kompetencji urzędasom brukselskim, ale nie wszystkie do jakich oni od sześciu lat roszczą sobie prawo!
Przewodnicząca KE Ursula von der Leyen winna uważniej dobierać słowa nim ich publicznie wyrazi, ponieważ nie godzi się, by przewodnicząca KE robiła z siebie publicznie – miernego łgarza!
A nim zacznie Ursula von der Leyen w j. polskim zwracać się do Polaków, to niech sobie lepiej przyswoi polską mowę, wymowę i nie pajacuje przed kamerami na forum PE j. polskim, bo co to było, to "psi, psi" do Polaków?!
Drugim wierutnym kłamcą w PE, okazał się wredny niemiecki euro-dupek Manfred Weber, który na forum Parlamentu Europejskiego straszył Polaków i dziękował Führerowi D. Tuskowi za wyprowadzenie w Polsce setek tysięcy Polaków na ulicę.
Germaniec (zapewne potomek narodowego socjalisty), nie odróżnia 25/30 tysięcy Polaków na ulicach miast od 100, 200, 300 tysięcy?!
Czas germańcowi wrócić do szkoły średniej na lekcje matematyki, ponieważ w niemieckiej podstawówce, aż tak wielkich rzędu cyfr jeszcze nie przerabiają, co wynika z jego tumanienia, tkz: Europejczyków!
Niemcy i pozostałe marksistowskie i liberalne euro-dupki, niech się od Polski i Polaków odwalą, ponieważ Polaków na arenie międzynarodowej reprezentuje, m.in.: Prezydent RP Andrzej Duda, Premier Rząd IV RP Mateusz Morawiecki i polscy parlamentarzyści/patrioci, którzy mają od Polaków mandat zaufania; pozostałym szumowinom z Brukseli i Luksemburga, nikt z Polaków/patriotów, takiego mandatu nie dał – więc, wara wam od Polski, wewnętrznych spraw Polski i Polaków!
Nie odniosę się tu do polskich zdrajców Polski z PO/KO i PZPR, którzy w dupę pierw całowali Moskali za ruble, a dzisiaj całują Niemców za euro - szkoda na to antypolskie chamstwo słów, bo to takie; szumowiny/wypłuczyny – kundle niegodne polskiego obywatelstwa, ponieważ reprezentują interesy wrogów suwerennej RP!
Pozostali dyskutanci na forum PE z frakcji EPL (europejskiej partii lumpów), którymi dowodzi Führer D. Tusk - uzewnętrznili tylko swoje zboczenia nie mające nic wspólnego z tym, o czym mówił w Parlamencie Europejskim Premier Rządu IV RP Mateusz Morawiecki.
Premier Rządu IV RP Mateusz Morawiecki wygłosił na forum PE świetny, merytoryczny ze szczegółami tekst; dla normalnie myślącego człowieka – aż nadto zrozumiały, ale nie dla tych brukselskich, marksistowskich - matołów!
Reasumując;
rodacy nie dajmy sobie za kilka tysięcy euro Niemcom pluć w twarz, wyprowadzać się na ulicę przeciwko Polsce i niszczyć w Polsce przyszłość swojego potomstwa!
Polska nasza jeszcze nigdy nie była tak zasobną, bezpieczną i bardzo dobrze zarządzaną – pamiętajcie o tym nim sami sobie i swoim dzieciom nawarzycie piwa nie do wypicia!
Szanujmy rodacy swoją suwerenną Ojczyznę-Polskę, swoją godność, honor Polaka i samych siebie, ponieważ nie wszyscy Polacy urodzili się w Polsce lokajami wrogów suwerennej Polski i zdrajcami Polski – nie wszyscy, i za to CHWAŁA BOGU!

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale