15 obserwujących
961 notek
346k odsłon
  109   0

Ciut powagi i rozsądku, by się przydało

- "pustakowi" za oceanu atlantyckiego
i "pustakom" z zachodniej Europy!

Tak sobie;
patrzę na kanclerza rządu niemieckiego Olafa Scholza i prezydenta USA Joe Bidena, tak ich słucham, i tak sobie deliberuję, który z nich jest większym osłem?!
Prezydent USA J. Biden i kanclerz Niemiec Olaf Scholz myślą, że jak będą publicznie Władymira Putina w zadek cmokać, to Wł. Putin pozwoli im na coś więcej, niż on sam chce?!
Władymir Putin nie opuści Chin dla polityki Waszyngtonu/USA, ani nie zrezygnuje z budowania imperium rosyjskiego na rzecz budowy w Europie IV Rzeszy Niemieckiej – dla Putina, taki numer byłby klęską, do której on nigdy nie dopuści!
Władymir Putin szedł do władzy w Rosji, by odbudować byłe imperium ZSRR pod szyldem: ZSRR-bis, o jeszcze większym potencjale gospodarczym i militarnym.
I jak car Rosji Wł. Putin zbuduje już to swoje imperium dzięki Nord Stream 1 i 2 (a dużo mu do tego już nie trzeba), to przykręci kurki gazu i ropy (próbkę tego już dzisiaj czujecie i widzicie na własne gały), i sobie podporządkuje w koalicji z Chinami: Niemcy wraz z Zachodnią Europą i USA!
Wł. Putin, to Stalin - bis, w czystej postaci;
kuty na cztery łapy, wyrachowany, bez skrupułów i zawsze zadowolony ze swoich osiągnięć, bo mieć tylu idiotów z zachodu do swojej dyspozycji, to mało który władca Rosji miauuu - miał!
Kwestią miesięcy jest aneksja Ukrainy, później: Litwa, Łotwa, Estonia i Mołdawia - lekki oddech!
A następnie:
Polska, Bałkany i pozostałe byłe demoludy!
Myślicie, że ktoś się postawi Wł. Putinowi?, wolne żarty; nikt z zachodu nie odważy się uderzyć na Rosję i Chiny - nikt, nawet USA!
A więc?, klękajcie i drżyjcie narody przed carem Wielkiej Rosji Władymirem I – Putinem!!!

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale