15 obserwujących
977 notek
349k odsłon
  265   1

Zdziwiła mnie naiwność Prezydenta Ukrainy Włodymyra Zełenskiego.

Prezydent Ukrainy Wł. Zełenski obiecuje rosyjskim; szabrownikom, sadystycznym gwałcicielom i zbrodniarzom wojennym, że zostaną ukarani zgodnie z PRAWEM tak, jak zbrodniarze nazistowscy, a dokładniej Niemcy - czego Wł. Zełenski nie był w stanie podkreślić - więc, mam pytanie do Prezydenta Ukrainy; czyim/jakim PRAWEM i przez kogo mają być ukarani rosyjscy zbrodniarze wojenni, mordujący Ukraińców z ich głównym zleceniodawcą krwawym watażką Rosji Władymirem Putinem na czele?
Większość sędziów z tkz; Trybunałów Sprawiedliwości, to skorumpowani marksiści/ideolodzy, a tkz; PRAWORZĄDNOŚĆ w Europie jest fikcją, za pomocą której Niemcy przez najwyższe urzędy UE i ich lokaje - manipulują tłumami w państwach UE i Ukraińcami - też!
Panie Prezydencie Ukrainy Wł. Zełenski; pana naziści, a dla mnie Niemcy; nie zostali ukarani w Norymberdze zgodnie z PRAWEM, jak pan twierdzi, ponieważ na setki tysięcy sadystycznych niemieckich zbrodniarzy i gwałcicieli z różnego rodzaju jednostek: SS, Gestapo, Kripo, Wehrmachtu, itd - ukaranych przez Międzynarodowy Trybunał Wojskowy w Norymberdze i skazanych na śmierć zostało, tylko 12 zleceniodawców mordów, a na dożywocie, aż trzech!
Jednak nie ukarano wykonawców dopuszczających się sadystycznych masowych gwałtów i zbrodni wojennych, zbrodni przeciwko ludzkości w całej Europie i na terenie niemieckich obozów koncentracyjnych, w katowniach Gestapo, w Gettach czy w szpitalach psychiatrycznych.
Niemieccy wykonawcy najbardziej wyrafinowanych zbrodni - później zasiadali w najważniejszych urzędach Federalnych Niemiec – taka jest prawda!
Wielu niemieckich zbrodniarzy wojennych zostało przerzuconych do USA, gdzie byli pod ochroną amerykańskich służb specjalnych, m.in. CIA i rządu.
Nie wspomnę tu, o tych zbrodniarzach z SS, Gestapo, Kripo przerzuconych do Afryki, Azji czy Ameryki Południowej, gdzie organizowali wojskowe i cywilne służby specjalne i byli doradcami szefów sztabu armii poszczególnych państw Afryki i Ameryki Południowej - żyjąc sobie w luksusach i pod ochroną rządów tych państw.
Zbrodniarze rosyjscy/bolszewicy z NKWD i SMIERSZ, którzy mordowali strzałem w tył głowy od 1939 do 1942 tysiące polskich oficerów i nie tylko, w ogóle nie było branych przez Wojskowy Trybunał w Norymberdze pod uwagę, ponieważ ich chronili prokuratorzy USA i W. Brytanii - Stalin stał się ich sojusznikiem, a nie Polska czy inne kraje Europy Środkowej i Wschodniej!
Pan myśli, że Trybunał Sprawiedliwości w Hadze, skaże krwawego watażkę Rosji Władymira Putina, Ławrowa, generałów ze sztabu generalnego armii rosyjskiej czy dowódców wojsk popełniających sadystyczne gwałty i zbrodnie na Ukrainie?, to jesteś pan naiwnym marzycielem.
Wodzowie Zachodnich państw Europy jeszcze dzisiaj całują Władymira Putina w dupę za gaz, ropę, węgiel, i to z języczkiem – chcą, jak sam pan wiesz z Putinem dialogu kosztem utraty Wschodniej i Południowej części Ukrainy!
Wł. Putina i jego pieski z FSB, GRU, SPECNAZU, OMON-u, itd., mają tysiące; zbrodni, gwałtów i zniszczonych tysiące miast na sumieniu, m.in. w Czeczenii, na terenie Gruzji, Syrii, Ukrainy, a marksistowscy władcy państw Zachodniej Europy domagają się z krwawym watażką Rosji Wł. Putinem – dialogu!
Z tego opisu byłych i obecnych sytuacji w Europie, można wyprowadzić jasny wniosek; władcy państw Zachodniej Europy schodzą na poziom intelektualny zwierząt, ponieważ tylko zwierzęta nie zwracają uwagi na to, że lew ich bezkarnie okalecza i pożera!
Życzę Ukrainie i Ukraińcom pokonania rosyjskich barbarzyńców - zbrodniarzy wojennych i odbudowy swojego suwerennego państwa - BÓG i POLACY/PATRIOCI z wami!

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale