ekonomista  grosik ekonomista grosik
103
BLOG

Zobaczcie rodacy, co wy zrobiliście, dn. 15.10.2023 z Polską

ekonomista  grosik ekonomista grosik Polityka Obserwuj notkę 9

- jesteście teraz zdrajcy Polski ze swojego wyboru dumni!!!

Anarchia w sądach, prokuraturze i walka notorycznego kłamcy, namiestnika kanclerzy niemieckich Donalda Tusk i jego awansowanych pisków: Żurka, Kierwińskiego, sędziów i prokuratorów z polskim narodem wspieranych przez: ABW, policję i SKY - wojskową bezpiekę, którzy depczą zapisy KONSTYTUCJI RP, USTAWY - niszcząc też Sąd Najwyższy, Trybunał Konstytucyjny i PKW!
Jak mi ktoś by powiedział po 1989 roku, że w 2023/27 roku wrócimy w Polsce do rządów z okresu głębokiej komuny z lat 1944/53 - śmierci J. Stalina i walki z polskim narodem piesków J. Stalina z PKWN - PPR/PPS i ZSL, a po 1948 roku: PZPR/ZSL, SD i ich bezpieki KBW/WSW, UB-ecji/SB-ecji oraz wojskowych prokuratorów i sędziów, którzy terroryzowali naród Polski i skazywali na śmierć, aż do 1989 roku przy wsparciu Armii Czerwonej i z Kremla KC KPZR, to bym mu powiedział; zamknij się jak najszybciej w psychiatryku, bo zagrażasz sobie, rodzinie i sąsiadom!
Zobaczcie rodacy/patrioci, jak w Polsce jest łatwo zrobić z Polki, Polaka – nienażartą świnię - wystarczy ich przez władzę awansować, tak jak to dzisiaj zrobiono w prokuraturze, sądach, policji, ABW czy SKW i Żandarmerii Wojskowej!
Awansowana przez obecną władzę sędzina skazuje byłego MS/PG Zbigniewa Ziobro na przymusowe dostarczenie go przez piesków (w mundurach polskiej policji) D. Tuska i Kierwińskiego przed nielegalną Komisję Sejmu III RP do sprawy PEGASUSA - mówi; mnie nie obowiązują orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego - TK, który stanowi o ważności polskiego prawie, a który orzekł wszem i wobec, że Komisja Sejmu III RP do spraw PEGASUSA jest Komisją działającą nielegalnie!
Wyobrażacie sobie, by w Niemczech tego dopuścił się jakiś niemiecki sędzia czy inny sędzia w innym demokratycznym państwie świata?!
Jak nie odsuniecie notorycznego kłamcy, nieudacznika i zadymiarza Donalda Tuska i tej jego ministerialnej hołoty - mściwych nieudaczników od władzy w Polsce i ich nie rozliczycie zgodnie z polskim prawem, to się spodziewajcie w Polsce: Stanu Wyjątkowego, albo barbarzyńców Władymira Putina i widoku na polskich ulicach, jaki widzieliście w Buczy – Ukraina!
Wybór należy do was i trudne do przewidzenia konsekwencje – braku, tym razem waszego mądrego wyboru!

skromny - kochający wiedzę, i ludzi tolerancyjnych ...

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (9)

Inne tematy w dziale Polityka