Blog
PRAWO I PRAWDA
ekonomista  grosik
ekonomista grosik jestem jak Sokrates odkrywcą wiedzy i dzieł tworzenia manualnego; malarstwo rzeźba, etc
0 obserwujących 705 notek 278872 odsłony
ekonomista grosik, 13 marca 2018 r.

Wściekłość i brak pomysłów udziela się wszystkim!

237 3 0 A A A

Dzisiaj wścieklizna ujawniła się ponownie; w mediach ściekowego nurtu, wśród polskich zdrajców Polski, tj; totalnej opozycji – antypolskie, proniemieckie hieny rozpaczliwie wyją, a karawana Polaków-patriotów idzie dalej, byle od zdrajców Polski i szmalcowników, jak najdalej!
A)
Manipulatorzy z GW, spod szyldu G. Sorosa; nim zaczną w swoim szmatławcu rozpowszechniać kłamstwa, to radzę im iść do kościoła, a wówczas zauważą, że w ostatnią niehandlową niedzielę we mszach kk udział wzięło dużo więcej kobiet z dziećmi, jak w niedziele handlowe!
Jak się jest ateistą, to nie powinno się pisać, o BOGU i jego wyznawcach, by nie wyjść publicznie na idiotów!
B)
W antypolskich szmatławcach, spod szyldu: Ringier Axel Springer, polscy szmalcownicy/zdrajcy Polski plujący na Polskę i Polaków za 1 euro, ścigają się dzisiaj w ataku na Premiera Mateusza Morawieckiego i jego rodzinę oraz, że on jakoby wyrzuca z rządu swoich współpracowników!
A wystarczyło posłuchać uważnie Premiera Mateusza Morawieckiego, by się dowiedzieć, że ci ludzie, jakoby wyrzucani na bruk, są przenoszeni do służby cywilnej ze względu na swoją fachowość.
Fakt, prawda jest niewygodna, bo szmatławce na usługach wrogów Polski, by nie miały pożywki dla siebie i swoich bezmózgich wyznawców, którzy nie potrafią za siebie myśleć więc, kupują i łykają, to proniemieckie gówno, fe!
C)
Wracając do jakoby bardzo wysokich nagród, za jakie oskarża się Rząd Polski z PiS pod batutą pani Premier Beaty Szydło, otóż rodacy:
W ciągu pierwszych dwóch lat nie-rządów w Polsce; koalicji PO/PSL pod nieudolnym zarządzaniem Donalda Tuska do kieszeni ministerialnych urzędników Donald Tusk wsadził za nieudolność w zarządzaniu Polską 122 miliony złotych!
W Ministerstwie Finansów, które zatrudniało wówczas, aż 2400 osób, na nagrody poszło 42,7 mln zł.
A to znaczy, że każdy z tych urzędników w ciągu dwóch lat dostał dodatkowo; średnio, po 18 tys. zł.
Wicepremier i minister gospodarki Waldemar Pawlak, który na nagrody wydał 23,7 mln zł, był jeszcze hojniejszy.
W jego resorcie pracowało 920 osób; średnio każda z nich dostała extra, po 25,7 tys. zł.
Szefowa resortu pracy Jolanta Fedak wydała na nagrody 15,2 mln złotych, a minister rolnictwa Marek Sawicki - 8 mln zł.
I dzisiaj oskarża się Rząd Polski z PiS pod batutą Beaty Szydło za dawanie sobie jakoby, bardzo wysokich nagród?!
- Rząd Polski z PiS pod batutą Beaty Szydło dał Polsce tyle miliardów zł., jakich Polska i Polacy jeszcze nigdy nie widzieli w budżecie państwa polskiego, a część z tych miliardów, co miesiąc konsumują polskie wielodzietne rodziny choćby w postaci 500+, i nie tylko.
A także emeryci, którym cofnięto wiek emerytalny; kobiety od 60 l., mężczyźni 65 lat, seniorzy dostają darmowe leki w coraz większym asortymencie i zakresie, itd.
Rząd Polski Zjednoczonej Prawicy w tym PiS; dał sobie nagrody, bo na te nagrody oni uczciwie zasłużyli!
- A co dał Polsce i Polakom rząd PO/PSL Donalda Tuska i Ewy Kopacz już po przyznaniu sobie, bardzo wysokich nagród?
Ano; zniszczyli stocznie - polskie okno na świat, przetwórstwo, rybołówstwo morskie, PŻM, nierentowne i zadłużane kopalnie węgla kamiennego, okradali inne spółki skarbu państwa i wyprzedawali polską ziemię wrogom Polski, zrównali też i wydłużyli wiek emerytalny do 67 lat - mimo, sprzeciwu SUWERENA, wyprzedali najrentowniejsze spółki skarbu państwa, nawet te strategiczne dla bezpieczeństwa Polski i Polaków, podnieśli podatki na odzież dziecięcą, książki, itd., okradli OFE na 159 mld zł.
Za gaz przez ich nieudolność musieliśmy płacić, o 1/3 więcej, jak w innych państwach UE, zdeprawowali i zdemoralizowali polskie sądy, prokuraturę, policję, oficerów armii, samorządy, burmistrzów i prezydentów miast, prezesów i dyrektorów spółek skarbu państwa i Rad Nadzorczych, a także członków rządu i posłów oraz senatorów!
Nie wspomnę tu, o dziesiątkach, jakoby samobójstw niewyjaśnionych przez prokuraturę i ABW, o mordzie smoleńskim, o budowie elektrowni atomowej i dziesiątkach innych afer za nie-rządów Donalda Tuska i Ewy Kopacz!
- Taką Polskę nieudolny premier Donald Tusk i Ewa Kopacz zostawili Polakom w 2015 roku, i wstyd dla światowej Polonii, bo kto mógłby się cieszyć z takiego burdelu, jaki z Polski zrobiły nie-rządy pookrągłostołowe, w tym nie-rządy koalicji PO/PSL!
D)
Dopiero Rząd Polski pod batutą pani Premier Beaty Szydło doprowadził do tego, że po jej wystąpieniu w Brukseli w obronie Polski, sukcesie zorganizowanego: ŚDM w Polsce, i Szczytu NATO w Warszawie; na świecie zaczęto Polskę traktować, jako podmiot, tj; partnerów gospodarczych i politycznych, a nie tylko rynek zbytu i dostarczyciela taniej siły roboczej!
A także, jako miejsca; składu złomu, składów odpadów wszelkiej maści, zwożonych z zachodnich państw UE!
Polakom i Polonusom zaczęto w UE zazdrościć Rządu Polski, jaki tworzyła Zjednoczona Prawica w tym PiS pod batutą pani Premier Beaty Szydło, który polską gospodarkę rozbujał z 3,1% PKB za nie-rządów nieudaczników z PO/PSL, do około 5,0% PKB r/r., za rządów PiS, za którego spadło też bezrobocie do najniższego od 26 lat!
- Polaków w Europie i na świecie właśnie za Rządów Polski z PiS pod batutą pani Premier Beaty Szydło, zaczęto widzieć w pozytywnym świetle i doceniać nasze osiągnięcia gospodarcze i polityczne w świecie!
- Polacy nagle w Europie i na świecie, stali się mądrym narodem wśród demokratycznych narodów świata! A to za nie-rządów postkomunistycznych-liberałów z koalicji PO/PSL, było nie do pomyślenia!
- Polak dzisiaj, jak i Polonus nie wstydzą się polskiego hymnu słuchać i śpiewać go na baczność; stojąc, na arenach sportowych i politycznych całego świata!
- Pamiętajcie o tym rodacy, nim zaczniecie wspomagać w oskarżaniu były Rząd Polski z PiS pod batutą pani Premier Beaty Szydło za polskimi zdrajcami Polski z totalnej opozycji, europosłów PO, i szmalcownikami z antypolskich szmatławców spod szyldu: G. Sorosa, tj: GW, koncernu: Ringier Axel Springer, i podłego lewactwa z USA (sponsorów TVN-w), największej zarazy współczesnego świata!

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

skromny - kochający wiedzę, i ludzi tolerancyjnych ...

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @remar03 Zwycięzca w obecnych wyborach samorządowych jest tylko jeden - PiS ... Liczby nie...
  • - Nie ważne jest, kto zablokował zakup prawie trzydziestoletniego złomu; ważnym jest to, by...
  • - Prawda jest taka, że rządy układu pookrągłostołowego złożone z komunistów i...

Tematy w dziale Polityka