14 obserwujących
857 notek
320k odsłon
182 odsłony

Odlot bez trzymanki!

Wykop Skomentuj2

Wczoraj w TVP info, w programie:
"Gość Wiadomości", ponownie zbłaźnił się poseł Nowoczesnej, którego tu nazwiska nie będę wymieniał - kto ten program oglądał, to wie, o kim tu piszę!
Otóż, ten gość z Nowoczesnej, opowiadał takie bzdury o dobrodziejstwach wprowadzenia w Polsce waluty euro, i o strefie euro, że oczu dostałem, jak nasz krakowski smok: Bazyliszek po połknięciu barana z siarką i smołą, jaką w nim zaszył sprytny szewczyk Dratewka!
Pod koniec swoje tyrady na temat dobrodziejstw euro w portfelach Polaków, i o strefie euro, poseł z Nowoczesnej dziarsko wypalił:
"większość przedsiębiorców w Polsce jest za walutą euro, ponieważ będzie im się lepiej i szybciej rozliczać" – ufff, co za brednie!
Hmm;
poseł Nowoczesnej ubrał się w odzież don Kichota z powieści Miguela Cervantesa pod tym samym tytułem, dosiadł swojej szkapiny, i ruszył odważnie po bohatersku, z determinacją na ratunek przedsiębiorcom/Dulcynei z Toboso!
Poseł z Nowoczesnej jeszcze nie wie, że teraz walizek z pieniędzmi przez granicę się nie przemyca, by zapłacić za import, czy inne zakupy pochodzące ze strefy euro, i nie tylko?!
Nie wie poseł z Nowoczesnej, że regulowanie rachunków odbywa się bezgotówkowo i drogą elektroniczną?, a które to waluty świata, są przeliczne z pomocą odpowiednich algorytmów – szybko, sprawnie, i bez pomyłek, tj; bezpiecznie?!
Z gadki posła z Nowoczesnej wynika, że USA, Japonia, Chiny, itd., będą musiały wprowadzić u siebie walutę euro, by ich firmy, importerzy, itd - mogli się szybciej i bezpieczniej rozliczać ze strefą euro!
Jejku, w tej Nowoczesnej, są same średniowieczne prymitywy?, przysłowiowe "buraki" z ekonomii, przepływu piniędzy, i działalności przedsiębiorstw na rynkach globalnych - szok!
I tacy ludzie, są w obecnej Polsce; posłami, senatorami, i europarlamentarzystami, a raczej euro-dupkami, bez oleum we łbie!
Dawno mnie tak poseł z Nowoczesnej nie ubawił, prócz odbytej ostatnio Konwencji PO (platformy oszustów), na której to szef PO-KO G. Schetyna też opowiadał bzdury strasząc PiS-em Polaków, Niemców, Francuzów, a nawet Fransa Timmermansa, który tak Polsce służy, jak kiedyś Adolf za Odry i Józef za Buga.
Szef PO-KO G. Schetyna ostatnio lewituje zamiast trzymać się ziemi i polskich realiów polityczno-gospodarczych!
Czekam;
kiedy ci posłowie z PO-KO, ZSL i SLD razem ze swoim szefem s-PO-KO G. Schetyną, zaczną się posługiwać głową, a nie swoją dupą!
Te ich notoryczne, wierutne kłamstwa przestają już być śmieszne, i stają się coraz bardziej nudne!
Jak człowiek słucha tych ich kłamstw, bredni, które oni w mediach i na swoich Konwencjach wygadują, to dostaje refluksu i wali tym w ekran TV, o zgrozo!

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale