13 obserwujących
823 notki
310k odsłon
157 odsłon

Jeszcze raz tu, głośno i wyraźnie:

Wykop Skomentuj4
Stop w Polsce lichwiarzom i lichwie!

Rząd Polski pod batutą PiS i Premiera Mateusza Morawieckiego, jak słyszę z ust ministra Sasina (PiS), nie rezygnuje z zezwolenia Ustawą "lichwiarską" na udzielenie przez cwaniaków pożyczek lichwiarskich biedakom, których oni wgonią w jeszcze większą biedę - nędzę!
Rząd Polski pod batutą PiS; sam chce pomóc cwaniakom drenującym kieszenie biedaków pożyczkami lichwiarskimi osłabiać przychody i zyski polskim; firmom, bankom, sklepom, małym Zakładom Usługowym, itd.?
Pieniądze ściągnięte z rynku pracy przez lichwiarzy; osłabią wpływy do budżetu państwa, przez zmniejszenie dochodów i zysków w bankach, firmach, sklepach, zakładach usługowych, itd.
Ściągnięte z rynku polskiego pieniądze nie pójdą do budżetu państwa polskiego w formie podatku, tylko w większości do budżetów zachodnich państw UE i nie tylko, przez obce biura turystyczne, hotele, restauracje, sklepy; odzieżowe, obuwnicze, jubilerskie, czy kasyna gier hazardowych!
Rządzie Polski pod batutą PiS i Premiera Mateusza Morawieckiego;
ciut powagi i rozsądku z tą Ustawą "lichwiarską", ok?!
Nawet Platon w swoich czasach przestrzegał przed kapitalistami trudniącymi się lichwą i powiadał:
"Tworzą lichwiarze w państwie tłumy trutni i żebraków"
- tego pragniecie ministrowie Rządu Polski pod batutą PiS dla biednych Polek i Polaków w Polsce?, nie sadzę - chyba, że się w swoim domniemaniu mylę, oby nie!
Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Gospodarka