18 obserwujących
2707 notek
770k odsłon
  104   3

Spór o wyższość prawa unijnego nad polską Konstytucją ujawnia...

Spór o wyższość prawa unijnego nad polską Konstytucją ujawnia wspaniale antypolskie postawy wielu blogerów. Zadziwiające są te postawy promujące nie istniejące prawo unijne. Problem leży w suwerenności Polski. Czego oczekują po tych antypolskich działaniach ? Obalenia rządu PiS, uniemożliwienia działania rządu. Przejęcie za pomocą tych machinacji TSUE władzy przez protegowanego niemieckiego ? Bzdura. Władze zmienia się przez wybory w sposób demokratyczny.

A może ci co są bardziej Europejczykami niż Polakami myślą, że dzięki tym antypolskim powstanie państwo imperium Europa ?

Nic bardziej błędnego, państwo imperialne, z rządem w Brukseli nie powstanie, rząd ZP dalej będzie istniał, powstanie tylko Polska jako państwo kolonialne, pod wszelkimi względami uzależnione w każdej dziedzinie od UE. Do tego doprowadzi wyższosć prawa unijnego. Liczycie na apanaże jak targowiczanie w XVIII w., poza jednostkami spotka was taki los jak tych ówczesnych, Rosja, Prusy dały im kilka srebrników. Tego chcecie ?

Może myślicie, że protegowany niemiecki w ten sposób dojdzie do władzy, podobnie jak w swojej partii, śmieszne i jakże antydemokratyczne w swoim wymiarze.

A może chcecie podległości sędziów pod TSUE, aby realizowali zamiary UE rządzonej przez wiadomo kogo, sędziów europejskich nie podlegającym żadnych prawom polskim, niekaralnym jak opijusy w togach powodujących wypadki, albo tym co wydaja wyroki uniewiniajace chuliganom ulicznym, sędziom politykom, decydującym co władza ustawodawcza i wykonawcza ma robić ? 

Warto się zastanowić więc zastanowić o co walczycie, rząd nie upadnie a Polska straci suwerenność. TSUE będzie jednostką nadrzędną nad polskim sądownictwem, co sobie już uzurpuje bezpodstawnie, UE będzie decydować o każdy pierdzie w interesie tych co nią rządzą a kogo nią rządzi to wiadomo. Takiej Polski chcecie ?   

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale