19 obserwujących
2751 notek
782k odsłony
  193   3

Czy Macron odpowie za nieprzestrzeganie sankcji i sprzedaż broni z Putinowi ?

Podobno UE jest imperium praworządności, czy tylko udaje, a działa w interesie; jak mówią niektórzy swoich właścicieli Niemców i Francuzów. Dziś właściwie nikogo nie interesuje kto w UE aktualnie sprawuje prezydencję.

Putin fachowo załatwił interes z Niemcami i Francuzami tak że rozlało się jego władztwo na Węgry, Holandię i pozostałych przytakiwaczy. 

 " Francja razem z Niemcami od 2010 do 2015 roku pomimo embarga sprzedawały broń Putinowi. 346 mln euro zostało wydanych na zbrojenia i to uzbrojenie trafiło do Putina"

Macron mówiąc w uproszczeniu ma krew Ukraińców na rękach. Dokładnie to i trochę krwi tzw. Żółtych Kamizelek spałowanych w Paryżu też popłynęło, ale zostawmy na inny czas. Świadomie nie pisze o Mutti Merkel , bo to szersza historia ma na sumieniu ok 100 tys. imigrantów, którzy się utopili w Morzu Śródziemnym; zaprosiła i nie zorganizowała podróży. Dobrze, że Turcy się zlitowali bo byłoby topielców więcej. Zostawmy emerytkę nich w spokoju odpoczywa w Italii i odpowiedzmy na temat.

Czy Macron odpowie za nieprzestrzeganie sankcji i sprzedaż broni z Putinowi ?

Lubię to! Skomentuj16 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale