Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
90 obserwujących
2381 notek
2228k odsłon
  67   0

Czy Walesa bedzie kandydowal na prezydenta RP z Libertas ?

Walesa powiedzial na Konwencji Wyborczej Libertas w Rzymie. „ Declan Ganley i Libertas maja potencjal do zmienienia Europy na lepsze. Europejski Projekt ma wszystko co potrzeba aby stac się historyczna sila dla dobra calego swiata i ma potencjal do dalszego wzrostu, tak aby stac się czyms większym niż teraz. Ale aby do tego doszlo musimy słuchać przekazu Libertas i zgromadzic ludzi na powrot wokół  istoty Projektu Europejskiego „ źródło tutaj
Duza czesc dzialczy Platformy obywatelskiej uwaza ze Walesie cos się pomieszalo ,ze wystąpił na Kongresie Libertas. Być może nie docenili Ganleya, lub tych, którzy przez ostatnie 30 lat dbali i pilonowali kariery Walesy. Tamci może  dostrzegli ze Libertas rzeczywiscie ma potencjal.
Być może Ganley obiecal Walesie prezydenture Europejska oraz wsparcie finansowe i logistyczne  w walce o prezydenture Polski. Platforma czy PiS to jedne z 190 parti europejskiech, które klinczuja się nawzajem w grach  na poziomie Europejskjskim .Libertas odrzucila te ograniczenia  i staje sie coraz silniejsza . Wezmy sprawe  Zareby z Platformy Obywatelskiej, który  z niej wystąpił ponieważ Tusk dopuścił pod dyktando zdominowej przez Niemcy biurokracji europejskiej do zlikwidowania polskich  stoczni.
To Libertas wystepuje przeciw Platformie w obronie polskich stoczni i polskiego robotnika. Chociaz Ganley jest ekonomicznym Liberalem.
Tusk robi coraz wiecej bledow. Pompowal Wałęsę licząc ze ten będzie jego pomagierem w kampani wyborczej. A kto wie czy Tusk nie pompowal tym Libertas.
Bo przeciez będzie Tuskowi głupio atakowac ‘Bohatera narodowego” i wyciągać teczki na niego w czasie kampani prezydenckiej.
Tak czy inaczej Ganley wykonal swietny strategicznie ruch.Ktory otwiera mu duzo opcji na przyszlosc Szkoda ze może zrazic do siebie środowiska antyesbeckie .
Warto tutaj dodac ze Ganley jest politykiem europejskim zdecydowanie antyniemieckim. Uwaza on ze Traktay Lizbonski sluzy glownie interesowm Niemiec.
 
      
Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale