Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
89 obserwujących
2381 notek
2217k odsłon
  38   0

Schetyna zaprzecza ,że prawybory są ustawione.

„Jego zdaniem / Schetyny /ostatnie tarcia pomiędzy Komorowskim a Sikorskim są dowodem na to, że są w prawyborach prawdziwe emocje i nic nie jest ustawiane. "To są naprawdę prawdziwe emocje. Niektórzy nas oskarżali, opozycja mówiła, że wszystko jest ustawione, że wszystko jest zaplanowane, że nie ma żadnych prawdziwych emocji. Są prawdziwe emocje i to widać, że nawet to, o czy mówią, i jak mówią jest prawdziwe" - stwierdził szef klubu PO.”..źródło tutaj
 
Mój komentarz.
W słowach  Schetyny przebija się udawany lub prawdziwy żal ,że to co kandydaci mówią jest prawdziwe. Popieram ideę prawyborów , ale w sytuacji, gdy Tusk i Schetyna / gdyby ktoś nie wiedział Schetyna to ten sklerotyk co nie pamięta o czym rozmawiał na lotnisku z Sobiesiakiem / wystawiają w wyścigu dwóch jedyni słusznych kandydatów na kandydatów, to te prawybory  wyglądają  na typowo platformerskie. Tym bardziej że Schetyna już  wcześniej wpadł n pomysł dwóch jednie słusznych kandydatów. W jednym z wywiadów zasugerował, że wybierający dwóch kandydatów na Prokuratora Generalnego mają wybrać tak aby decyzja prezydenta była bez znaczenia. Obaj  maja być  godni zaufani Schetyny . Taki proces w którym  skarykaturyzuje  się proces decyzyjny, a w którym decyzja o wyborze nie ma faktycznego znaczenia pozwolę sobie nazwać  „ schetynowskim” od imienia twórcy koncepcji tego procederu.
Cały czas uważam ,że Sikorski został już dawno  namaszczony na kandydata na prezydenta. Dziwię się Komorowskiemu, który na początku grzecznie chciał ustąpić miejsca Sikorskiemu./ Vide moje poprzednie notki, w tym ta w której piszę ,że wniosek podobny omówił Ziemkiewicz / .
Proszę sobie przypomnieć  Sikorskiego w czasie jego kandydowania n a szefa NATO. Był to zabieg medialny, propagandowy , mający wzmocnić jego pozycję w jego kampanii prezydenckiej . Sikorski nie miał żadnej szansy, a jednak zaczął w końcu wierzyć ,że może się uda. Identyczna zjawisko  zachodzi teraz z Komorowskim .Uwierzył ,że może być kandydatem ,a nawet prezydentem .
Dlaczego Schetyna dementuj pogłoski ,że prawybory są ustawione , że emocje Komorowskiego i Sikorskiego nie są grą aktorską, ale że są prawdziwe. Palikot  jakoś nie wierzy Schetynie i wprowadza jako jedyny zamieszanie naciskając na Komorowskiego i polityka faktów dokonanych , jak ten w którym ogłosił ,że Tusk popiera Komorowskiego ,nie dopuścić do jego samo wycofania.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Już kilkanaście miesięcy temu przewidziałem upadek Tuska i Sikorskiego jako kandydata Platformy na prezydenta. Linki poniżej pokazują pewien niepełny , ale jednak wzór w którym był wpisany scenariusz zupełny inny niż ten o którym marzył Tusk. Wypowiedzi dotyczące Tuska takich ludzi jak Maliszewski , Krasnodębski , Rokita. Olejnik , Palikot , Staniszkis, Olechowski  Śpiewak .Macierewicz, Szczygło , Gęsicka . Krzemiński . Michalkiewicz, Zaręba pogłębiają obraz tej sytuacjiLinki do ich wypowiedzi
 
Linki do wypowiedzi Michalkiewicza,Juszczenko,Tuska ,Sikorskiego ,Putina , Rokity,Brzezinskiego, Krasnodebskiego, Dudka, Staniszkis, Kachttp://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Apollo_Saurocton_Louvre.jpg&filetimestamp=20070105173704zynskiego
Linki do wypowiedzi Michalkiwicza, Rokity, Staniszkis,Macierewicza , Skwiecinskiego, Tuska, Króla,Bugaja,Śpiewaka, Krasnodebskiego,Kaczyńskiego,Przystawy,Sadowskiego„Obóz Modrenizacji Polski i Obóz Konserwacji Ustroju” 
 
Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale