Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
89 obserwujących
2381 notek
2181k odsłon
  2272   0

Michnik wzywa do obalenia rządu Węgier ?

Michnik wzywa do obalenia rządu Węgier ?
 
List Michnika , Havla i 69 innych osób wzywający władze Unii Europejskiej   do ..właściwie do obalenia legalnie wybranego rządu Orbana .
Fragment  apelu „ Zwróciliśmy się do Parlamentu Europejskiego , Komisje Europejskiej , I Rady Europy , oraz do rządów państw europejskich , i partii politycznych , dla których istotna jest prawdziwa jedność Europy .Wzywamy was do podjęcia zdecydowanych działań , aby utrzymać nasza Europę demokracji   we właściwym kierunku. „…(źródło )
 
Mój komentarz
 
Postaram się przetłumaczyć jutro cały kuriozalny , faryzejski i obłudny apel . Warto przypomnieć ,że pierwsze , o czym pisał Krasnodębski atak na Węgry i Orbana przeprowadziła w zmasowany sposób prasa niemiecka . Michnik i reszta zaatakowali Węgry dopiero po ostrych wypowiedziach polityków niemieckich z Angelą Merkel na czele. Merkel dała sygnał nagonce . „Na młode wilki obława „ Nikt nie oburzał się jak rządzili Węgrami socjaliści , którzy osobiście przyznali się , że są politycznymi  oszustami wyborczymi. Wyłudzili świadomymi fałszywymi obietnicami i fałszywymi danymi gospodarczymi poparcie wyborcze. Okazało się dodatkowo  że wielu przywódców socjalistów było zwykłymi złodziejami i łapownikami gromadzącymi  pieniądze na kontach szwajcarskich .
 
Okradać  i oszukiwać własny naród można , ale obłożyć podatkami  monopolistyczny kapitał niemiecki już nie. Urzędnicy złodziejskiego  rządu  mogli bez wyroku sądowego faktycznie likwidować małe firmy należące do Węgrów, ale wprowadzenie tej zasady do będących własnością niemiecką mediów już dobre nie jest  .
Wolnościowy wyborczy zryw Węgrów , którzy oddali Fidesz dwie trzecie  parlamentu może być zaraźliwy . Inne narody też będą chciały 16 procentowego podatku liniowego , złamania wpływów  oligarchii politycznej i gospodarczej .
 
Czy apel Michnika i innych autorytetów Merkel to przygrywka do niemieckiej, przepraszam europejskiej akcji obalenia patriotycznego rządu Węgier ?
 
Obawiam się że tak . Zaraza demokracji, wolności , w tym wolności gospodarczej i prawa do sprawiedliwych , niskich podatków może się wylać poza Węgry . Rozlać jak powódź z którą rządy sobie nie radzą . Na przykład na Polskę.
 
Marek Mojsiewicz       
 
Sędziowie wybierani w wyborach  bezpośrednich , powszechnych"   link
Children first. Dzieci przede wszystkim      link
„Legalizacja narkotyków „      
„ Okręgi jednomandatowe „       link   
„System Prezydencki „    link   
„Referendum jako IV władza „   link  
„Samorządy „       link
 
Doktryna Mojsiewicza” to doktryna  opierająca się na trzech strategicznych kierunkach które powinny wyznaczać politykę Polski Odbudowa I Rzeczpospolitej w ramach Unii Europejskiej , budowę sojuszu ,którego celem byłoby okrążenie i osłabienie Rosji oraz budowę Zjednoczonego ,  Federalnego Państwa Europejskiego          
Stronnictwo Pruskie i Jagiellońskie Aktualizacja
 
Lubię to! Skomentuj17 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale