Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
89 obserwujących
2381 notek
2108k odsłon
509 odsłon

Czechy Folwark Zwierzęcy Platformy Leczenie oligarchii .

Wykop Skomentuj2

 
Czechy Folwark Zwierzęcy Platformy Leczenie oligarchii .
 
Od dawna twierdzę,że należy zlikwidować XIX wieczny niemiecki system ubezpieczeń zdrowotnych . Nie tylko dlatego , że to archaiczne rozwiązanie nie pasuje już do XXI wieku , ale również dlatego , że system degeneruje się w stronę następnego narzędzia totalitarnego wyzysku społeczeństwa , transferu pracy i dóbr w stronę szeroko rozumianej oligarchii polityczno urzędniczej .
 
To klasy niższe III RP finansują swoimi składkami w ogromnej części marnotrawiony budżet służby zdrowia . Symbolem Folwarku Zwierzęcego III RP w dostępie do leczenia jest specjalny szpital MSW przeznaczony dla „ świń „ Orwella . Koszt utrzymania ekskluzywnej placówki leczącej elity , do których należy doliczyć rodziny nie jest finansowany przez posłów i pozostałą część nomenklatury . Jest finansowany przez płacących drakońskie składki ludzi, którzy miesiącami czekają na zabiegi .
 
To jest jaskrawy przykład. Ale jest to tylko wierzchołek góry lodowej rozbudowanego systemu wyzysku . Elita oraz biurokracja jest traktowana w sposób uprzywilejowany.
 
Aby to lepiej wytłumaczyć posłużę się badaniami jakie przeprowadzono w USA na temat tego ,kto jest największym beneficjentem środków rządowych łożonych na naukę . Tutaj muszę dodać , że struktura finansowa uczelni amerykańskich nijak się ma do polskich . Rokita mówiąc o polskiej nauce stwierdził ,że jest w fazie zapaści cywilizacyjnej.
 
Otóż okazało się , że największym beneficjentem byli nie ludzie z klas niższych, ale dzieci elity. Dlaczego . Otóż ważne było to ,że żaden z tych dzieci nie musiały dorabiać sobie , rodziców stać było na korepetycje , no i układy. Przychylność nauczycieli Ci , których dzieci nie dostały się na studia , ponieważ ich rodziny były w gorszej sytuacji finansowej wpadały w sytuację jeszcze gorszą , bo ….musiały finansować naukę dzieci z tych rodzin , które i tak byłoby stać na zapłacenie pełnych kosztów. Przypominam , że patologia III RP w tym zakresie nijak się ma do prywatnie finansowanego w większości szkolnictwa wyższego USA .
 
I teraz wróćmy do Polski . Jeśli koszt badań lub operacji kosztuje np. 100 tysięcy złotych i przeprowadza się to to znaczy ,że podatnicy składek wpłacili w postaci swoich składek te100 tysięcy złotych .Teraz retoryczne pytanie , jeśli ze względów na koszty ilość operacji w czasie jest ograniczona to kto będzie jej poddany. Poseł , urzędnik, na przykład naczelnik urzędu skarbowego , esbek , generalnie osoby lepiej sytuowane , które mogą zapłacić na przykład 5 lub 10 tysięcy łapówki, czy członek nowej klasy III RP która pojawiła się w procesie historycznym faszyzacji postokrągłostołowej , nowego chłopstwa pańszczyźnianego . W ten oto sposób dokonano przykładowego transferu 100 tysięcy złotych z kieszeni pracującej części społeczeństwa na rzecz oligarchii i kasty urzędniczej .
 
Ze względu na to ,że liczebnie oligarchia i kasta urzędnicza rośnie , o czym najlepiej świadczy zatrudnienie 100 tysięcy nowych urzędników , a raczej stworzenie dla nich synekur w pierwszych trzech latach Ery Tuska musi nastąpić ograniczanie świadczeń dla proli III RP . Pogląd posłanki Platformy Muchy , niesłusznie bagatelizowany najlepiej obrazuje problemy z jakimi musi się zmierzyć oligarchia , aby zapewnić sobie coraz bardziej zaawansowaną , nowoczesną opieką zdrowotną w ciągu coraz dłuższego życia , a koniecznością leczenia wspomnianych proli .
 
Pewnym rozwiązaniem stosownym na masową skalę w oligarchicznej III RP jest tak zwana cicha eutanazja , czyli odwlekanie w czasie operacji, zabiegów ,stosowanie przestarzałych ,starszych generacji leków , lub całkowite odstępowanie od leczenia .
 
Oczywiście wcześniej , czy później oligarchia wprowadzi eutanazję w jej najbardziej totalitarnej ,wzorowanej na koncepcjach hitlerowców formie , która jest testowana w Holandii . To lekarz, a wkrótce zapewne urzędnik po obejrzeniu pacjenta zdecyduje czy warto go leczyć, czy też mniej kosztowne będzie chorego nie mogącego harować i płacić podatków robola po prostu zamordować. Kilka opisów tego , co wkrótce zostanie wprowadzone prze kolegów i koleżanki Muchy , przez Platformę . Warto przypomnieć , że w Platformie „twarzą” eutanazji był sam Palikot .
 
Przykłady świetlanej przyszłości chłopstwa pańszczyźnianego w III RP .
 
„ Holendrzy projektują eutanazję 70 latków „ ..”Członkowie grupy Z Własnej Woli (Uit Vrije Wil) zbierają podpisy pod projektem ustawy, która legalizuje pomoc w samobójstwie dla wszystkich, którzy mają więcej niż 70 lat.
Poparcie dla inicjatywy jest olbrzymie. Profesor Dick Swaab z Holenderskiego Instytutu Neurologii (NIN), który jest członkiem Uit Vrije Wil, nie kryje zadowolenia. - Nie mamy żadnych problemów ze znalezieniem zwolenników - mówi. - Potrzebowaliśmy 40 tys. podpisów, żeby nasza ustawa została poddana pod głosowanie w parlamencie. Tę ilość podpisów zebraliśmy w cztery dni”... ( źródło )
Z tego samego artykułu o mordowaniu 12 letnich dzieci „Po drugie, pacjent musi mieć więcej niż 12 lat, a jego stan zdrowia nie może dawać nadziei na poprawę. „....”

 
„Litość czy przekroczenie prawa boskiego? Holenderscy lekarze przyznali się, że od 1997 r. pomogli umrzeć 22 nieuleczalnie chorym noworodkom. Prokuratura nie dopatrzyła się jednak przestępstwa”..( źródło)
Następni w kolejce są inwalidzi, osoby niepełnosprawne, a potem chorzy na „schizofrenię bezobjawową „ opozycjoniści . Nie wiem , czy państwo zdajecie sobie sprawę, że Jarosław Kaczyński będzie mógł być w III RP po zaadaptowaniu rozwiązań holenderskich legalnie zabity. Przepraszam . Legalnie poddany eutanazji. Jak. Po przymusowych badaniach psychiatrycznych , które wykażą jakąś powszechna w III RP schizofrenię bezobjawową , charakteryzująca się nie dostrzeganiem oczywistego faktu ,że Tusk to Geniusz,Mojżesz ( copyrigth Nowak , Nitras ) . Lekarz stwierdzi , że nie dostrzeganie tej rzeczywistości wiąże się z niewyobrażalnymi cierpieniami psychicznymi Kaczyńskiego i do ...piachu .

 
Nie chcę państwa straszyć , bo „leczenie” osób starszych i chorych zaadaptowało ideologię „ Rampy Oświęcimskiej” na której „ lekarz „ selekcjonował nieprzydatnych , mniej wartościowych . A to wszystko przed nami .

 
Mucha i Platforma w końcu pozbędzie się problemu starszych ludzi , którzy bezczelnie chodzą do lekarza , a później z braku pieniędzy w budżecie służby zdrowia osoby pokroju posłanki Muchy muszą za zabiegi kosmetyczne , zabiegi odnowy biologicznej płacić ze swojej kieszeni .

 
I teraz wracamy do reformy czeskiej służby zdrowia rodem z folwarku zwierzęcego.

 
Wyborcza „Zdominowany przez lewicową opozycję czeski Senat odrzucił w czwartek pierwszą część rządowej reformy służby zdrowia, mającej w Czechach wprowadzić podwyżki opłat za pobyt w szpitalu, a także podzielić opiekę zdrowotną na pakiet standardowy i nadzwyczajny.”...”Szef resortu zdrowia Leosz Heger przed głosowaniem w Senacie podkreślał, że w reformie nie chodzi o rozdzielenie opieki na tę dla bogatych i dla biednych. "Kto nie będzie chciał dopłacać, nie dopłaci. Nie otrzyma gorszej opieki" niż obecnie - zapewniał. „...”Jego zdanie nie przekonało jednak senatorów; główne zastrzeżenia wzbudzał brak kryteriów proponowanego podziału i definicji, co należy uważać za "standardowe", a co za "ponadstandardowe". Jak zapowiadają autorzy reformy, definicja ma pojawić się później. „...( źródło)

 
Jak widzimy XIX wieczny niemiecki, zbudowany przez Bismarcka jest niewydolny .Należy go po prostu zlikwidować . Nie chce się rozwodzić nad alternatywa przedstawioną przez Sadowskiego ( źródło)z centrum Adama Smitha czy Pawlaka z PSL ( więcej ) . Reform w Czechach zakończy rozszerzeniem cichej eutanazji oraz zapewnieniem doskonałej opieki oligarchii , bo do niewielkich, ale i tak niedostępnych dla proli kwot dodatkowych płat system będzie dokładał zagrabione od zwykłych ludzi pieniądze.
Zwykłe najprostsze spostrzeżenie . Część chorych ludzi zrezygnuje ze szpitala ze względu na brak pieniędzy na dodatkową opłatę szpitalną. A posła i urzędnika będzie stać.

 
Chcę pokazać w jaki sposób system ubezpieczeń społecznych służy ograbianiu polskich rodzin na rzecz oligarchii . Co jest jeszcze groźniejsze . System ten eksploatujący ekonomicznie społeczeństwo generuje gigantyczne pieniądze , a to w zdegenerowanej Okragłostołowej III RP skutkuje przejmowaniem dużej jej części przez Układ , który aby z nich korzystać nie cofnie się jak pokazują systemy urzędnicze totalitarne typu stalinizm czy hitleryzm , przed niczym , nie cofnie się nawet przed mordowaniem słabszych Polaków .

 
Marek Mojsiewicz
Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale