Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
90 obserwujących
2381 notek
2257k odsłon
  518   0

Wildstein Oligarchia finansowo polityczna załamuje demokrację

Matką założycielka wszystkich totalitaryzmów w Europie była Rewolucja Francuska . Przemoc ideologiczna, pozbawienie jednostki jej jakichkolwiek praw , budowa wpajanych terrorem systemów ideologicznych , przybierających formę totalitarnej religii politycznej . Faszyzm , komunizm , a teraz polityczna poprawność są bękartami tejże rewolucji , upiorami , które próbują przegryźć gardło Europie , które żywią się wolnością polityczną i ekonomiczną Europejczyków .Faszyzm i komunizm przemieniły setki milinów ludzi w niewolników . Oligarchia faszystowska i komunistyczna posiadała prawo śmierci i prawo grabieży . Eutanazja, aborcja, eksterminacja ekonomiczna to sztandarowe , wspólne hasła dla trzech bękartów , trzech lewicowych religii politycznych , faszyzmu , komunizmu i politycznej poprawności .
 
Każda z tych religii politycznych w swoim obłąkanym dążeniu do zniewolenia ludzi i ich ekonomicznej eksploatacji posługuje się czasem odmiennymi narzędziami i instrumentami . Oligarchia politycznej poprawności używa w celu ekonomicznej eksploatacji setek milionów niewolników inżynierię finansową , podatki i zadłużanie państw .
 
Eksploatacja ekonomiczna nowego chłopstwa pańszczyźnianego na skalę niewolniczą, a z tym mamy w tej chwili do czynienia w Europie wymaga albo wprowadzenia klasycznego lewicowego fizycznego terroru faszystowskiego, czy komunistycznego , albo udoskonalenia ich technik terroru propagandowego , medialnego . W innym wypadku współcześni niewolnicy , z których większość nie jest już w stanie normalnie żyć i posiadać normalną rodzinę podniosłaby bunt .
 
Narodem w Europie , który jako pierwszy podniósł w Europie polityczny, wyborczy bunt przeciw Oligarchii Politycznej Poprawności są Węgrzy. Nie tylko oddali władzę patriocie , konserwatyście , ale w ostatnią sobotę zamanifestowali bunt przeciwko totalitarnej oligarchii politycznej poprawności . Milion Węgrów wyszło na ulice.
 
 
Orban tak tłumaczył powody białej agresji jakiej w tej chwili dokonuje oligarchia w stosunku do Węgier w swoim wywiadzie zatytułowanym Wszystko, co było gęstsze od powietrza, ukradli albo sprzedali „ Sądzę, że ataki przeciwko naszemu krajowi mają dwa powody. Jeden to powód moralny – chodzi o wartości. Rzeczywiście, konstytucja mówi, że bez chrześcijaństwa nasz kraj by nie przetrwał. To wartość, o którą musimy zadbać. Konstytucja mówi, że wartością jest szacunek dla własnego kraju i narodu. Musimy więc go wzmacniać. Poza tym konstytucja mówi, że podstawą życia jest rodzina, dlatego nie zezwala parom homoseksualnym na takie prawa, jak rodzinom i odmawia prawa do adopcji dzieci. Oczywiście konstytucja mówi również, że bronimy życia od poczęcia – musimy je szanować i chronić”.......”Rzeczywiście, mój rząd naruszył wiele interesów gospodarczych. Gdy przejęliśmy władzę w roku 2010, mieliśmy olbrzymie długi, była olbrzymia dziura budżetowa, kraj był na skraju bankructwa. Korupcja była wszechobecna. Wszystko, co było gęstsze od powietrza, ukradli albo sprzedali. Musiałem to zatrzymać. „.....( źródło)
 
Węgrzy w odróżnieniu od Polaków mają szczęście .Węgrzy maja szansę na powrót do normalności, mają szansę na wyzwolenie się z ekonomicznego ucisku . Złodziejska oligarchia lewicowa na Węgrzech nie nie ma takiej legitymacji , takiego ukorzenienia jak oligarchia w Polsce .
 
Fedyszak Radziejowska tak napisała w swoich przemyśleniach patologicznym establishmencie kontrolującym Polskę
 
Fedyszak Radziejowska „Powołany do życia przy Okrągłym Stole establishment (w skrócie będę dalej nazywać go OSE) planował demokrację fasadową, w której demokratyczne procedury są, ale treść, kultura demokracji oraz kontrola rządzących przez opozycję i opinię publiczną nie odgrywają większej roli. Można zakładać partie polityczne, stowarzyszenia, a nawet gazety i rozgłośnie radiowe, co cztery lata odbywają się wolne, tajne i powszechne wybory,ale treść demokracji, czyli autentyczna, merytoryczna rywalizacja elit, programów i partii politycznych nie istnieje. „...”Opozycja też nie jest przypadkowa, bo jej szanse na przejęcie władzy muszą być zerowe.  Sens demokracji fasadowej tkwi w procedurze legitymizacji władzy. Wybrana – może praktycznie więcej niż dyktatura„...( więcej )
 
Po tym wstępie wróćmy do Bronisława Wildsteina i jego artykułu „ Europa, czyli nowy podział polityczny , jaki ukazał się w Uważam Rze .
 
 
Wildstein „Załamuje się tradycyjna demokracja w jej narodowych wcieleniach. Władzę przejmuje oligarchia finansowo-polityczna,głosząca nowy, szerszy wariant tejże demokracji”....Urzędniczo-prawno-finansowo-medialna oligarchia tworzy dla nas ramy jedynie dopuszczalnych poglądów i zachowań, przekształca je w europejskie prawo i nadzoruje jego przestrzeganie. Uwolnić nas od naszych tożsamości usiłują wyemancypowani już od nich przedstawiciele europejskich elit. „....”O ile nie udało się dotąd – i nic nie wskazuje, aby miało się udać w przewidywalnym czasie – wyprodukowanie standardowych Europejczyków, o tyle homogeniczne elity europejskie w dużej mierze się już narodziły „....”Chodzi o załamywanie się tradycyjnej demokracji w jej narodowych wcieleniach i przejmowanie władzy przez oligarchię finansowo-polityczną. Oczywiście oligarchia ta nie formułuje antydemokratycznych haseł. Wręcz przeciwnie – głosi, że tworzy nowy, szerszy, a więc lepszy wariant demokracji. Przypomina to jako żywo ideologię komunistyczną, która krytykując parlamentaryzm, a więc tradycyjną, „formalną” demokrację, proponowała w jej miejsce nową poprawioną wersję zwaną demokracją ludową czy socjalistyczną. „.....( źródło )
 
 
 
Konkluzja jest jedna . Oligarchia używając ideologi, religii politycznej politycznej , jaka jest polityczna poprawność dokonują zamachu na demokrację i prawa człowieka , odzierają Europejczyków z ich praw politycznych i wolności obywatelskich . Jaki jest powód tej agresji . Pieniądze. Możliwość wzorowanego na komunizmie , czy faszyzmie niekontrolowanego okradania bezbronnych ludzi podatkami i długami publicznymi .
 
Marek Mojsiewicz
 
 
 
Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale