myślę myślę
256
BLOG

Będziemy ich sądzić

myślę myślę Polityka Obserwuj notkę 15


Będziemy ich sądzić i skazywać
Muszą się bać!
 Już nie pamiętam gdzie to przeczytałam, ale pamiętam jakie zrobiło to na mnie wrażenie. Po dojściu do władzy Prawa i Sprawiedliwości, partii wybranej demokratycznie, zaraz poczuliśmy się inaczej. Zarówno głodne dzieci miały za co jeść, jak i emeryci okradani najpierw przez komunę, a potem przez kolejne rządy wypychani na margines życia społecznego, odzyskali swoją godność.
Głośna sprawa Magdaleny Ogórek i Rafała Ziemkiewicza jasno i wyraźnie pokazała o co tu chodzi.
Człowiek z nadania Brukseli, czytaj Niemiec, przyjeżdża do Polski i zaraz staje na czele partii bez żadnego wyboru. I to ma być ta demokracja i praworządność.
Chwilę po wyborach w których wygrało Prawo i Sprawiedliwość, zostaje powołane przez dawnych ubeków, esbeków i innych bolejących komuchów, coś takiego jak KOD. Przeważnie opłacani zadymiarze mający za zadanie utrudniać życie inaczej myślących, a przede wszystkim wybranemu rządowi i jego zwolennikom.
Tworzy się też grupa hałaśliwych i wulgarnych babsztyli domagających się zabijania dzieci w łonie matki i plucia na władzę. To całe towarzystwo, razem z celebrytami, chcą koniecznie przejąć władzę by dalej głodzić dzieci, kraść, oszukiwać i hulaj dusza, piekła nie ma.
Kolej na sądy. Wolne sądy w swojej wolnej pracy i niezależne od rozumu. Kasta sama bez osądu i pragnąca władzy którą mogą otrzymać bez żadnego wysiłku od Brukseli, czytaj Niemcy, a popierająca wybór Brukseli, czytaj Niemcy.
 Partia Kasty skazująca Ogórek i Ziemkiewicza jedynie za to że babsztyl mieniący się psychologiem, razem ze zgrają kodowców napada na dziennikarkę pod TVP, a Ziemkiewicz jej broni na antenie i w programie satyrycznym. Ta z kolei ich oskarża o zniesławienie, a sędzia znany z nazwiska, staje za agresywną kodziarką. W todze i łańcuchu z godłem RP, wydaje wyrok skazujący dziennikarzy.
Skandal? Ależ skąd.
Chyba jeszcze pamiętamy tzw. wulgarną babcie Kasie, "Donald matole, twój rząd obalą kibole" i 35 skazanych. Wymieniać można długo. Niszczenie prawa i porządku publicznego przez tych, którzy powinni stać na straży tego porządku, to nic innego jak tworzenie władzy totalitarnej jakiej chce Bruksela, czytaj Niemcy. Taka władza da im Polskę na tacy, bo takiej chcą. Upokorzonej i upodlonej, a na dokładkę zastraszonej.
Tylko od nas samych zależy czy takiej chcemy.
myślę
O mnie myślę

Taka sobie.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka