Demitologizacja
i dedogmatyzacja
10 obserwujących
255 notek
132k odsłony
  743   0

Ojcu 1500+ klepki urwało

notka: https://www.salon24.pl/u/ojciec1500/1219022,orban-pod-sciana-le-pen-z-szansa-na-wygrana-a-w-polsce-bez-zmian-wojna

moj komentarz: Czy zdaniem autora, zaprzysieganie w nocy do TK takich osobliwosci jak Pawlowicz&Piotrowicz jest dobrym standardem praworzadnosci?
Bo mnie sie wydaje w trzeciej rzeszy do sadow najnizszej instacji zaprzysiegano sedziow z wieksza gracje, ale moze mi sie wydaje

Odpowiedz: Ojciec 1500 plus

"@Myth Buster
Tak wydaje ci się. A w zasadzie to nie wydaje ci się, tylko to sobie USILNIE WMAWIASZ.

Nie masz innego wyjścia - dotarło do ciebie, że jesteś ZDRAJCĄ i zwykłym ŚMIECIEM który swoją kartką wyborczą WYDAJE WYROIK ŚMIERCI na polskie Kobiety i Dzieci (nie mówiąc o Żołnierzach), bo tak mu się marzy "cela śmierci dla Macierewicza" (autentyczny cytat znajomego wyborcy opozycji) i "zemsta na pisiorach", że GŁOSZENIE MOSKIEWSKIEJ PROPAGANDY będącej faktycznie PRZYGOTOWANIEM GRUNTU POD ROSYJSKĄ INWAZJĘ ZBROJNĄ NA POLSKĘ jest dla ciebie "akceptowalnym kosztem" tak "szczytnego celu".

Ale to nie zmienia faktu, że jesteś zdrajcą. Więc musisz powtarzać, że "Pawlowicz&Piotrowicz", "zaprzysieganie w nocy do TK", "Macierewicz", "Misiewicz", "praworządność"... Bo inaczej nie powstrzymałbyś odruchu wymiotnego patrząc w lustro.

I oczywiście wisienka na torcie - porównanie Polski do Trzeciej Rzaszy.

SKURWYSYNU! Czy nie widzisz, że twoje pieprzenie o "kaczyzmie", "pisowskim faszyzmie" itp itd to jest DOKŁADNIE TO SAMO co pieprzenie Putina i Ławrowa o "ukraińskim nazizmie" i "banderowskim rządie nacjonalistów"???

иди на хуй!"

Czego nie rozumieją wyborcy PiS i ich emanacja na S24 w postaci narodu cierpieniem moralnie wywyższonych blogerów?

Że cel nie uświęca środków! Każda lewizna, łajdactwo i unik są zaczynem zła, które niepowstrzymane w zarodku będzie się rozwijać.
Pewnie, że można przymknąć oko na Pawlowicz&Piotrowicz w TK, oszustwa smoleńskie Macierewicza itd. Przecież jest 500+ a dla mojego egzaltowanego adwersarza nawet 1500+

Zabójstwo Politkowskiej i innych dziennikarzy? Brak wolności słowa? No, może ale przecież dzięki Putinowi Rosja wstała z kolan i cały świat się jej znowu boi. Terror Stalina na początku też budził bo radykalnie obniżył przestępczość pospolitą

To samo w listach żołnierzy Wehrmachtu było. No mordują ludzi na wschodzie bez opamiętania ale jaki tu jest teraz porządek dzięki temu.

Jak śmiem porównywać święty PiS do Hitlera, Putina i Stalina? Polecam wtopić się w towarzystwo radiomaryjne czy inne patriotyczne, moralnie wywyższone. Takie gdzie rozmówcy czują się pewnie i rozmawiają swobodnie. Stawiam flaszkę jesli w ciagu dwoch godzin nikt nie użali się nad faktem jak to Hitlerowi nie udało się porządku z Żydami zrobić.

Lubię to! Skomentuj24 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale