Blog
.
szpak80
42 obserwujących 1113 notek 1092175 odsłon
szpak80, 1 sierpnia 2017 r.

Wizyta Bono w Centrum NASA i in. - część afery łapówkarskiej Fundacji Clintonów?

278 1 0 A A A

W 2016 r. ujawniono, że piosenkarz o kusym pseudonimie "Bono", znany "wolnościowiec" pokazujący się w towarzystwie i pstrykający sobie zdjęcia z Putinem, Erdoganem, Sorosem, czy "szefową" Międzynarodowego Funduszu Walutowego, a przy tym stylizujący się czapeczką na marksistowskich totalniaków-morderców z Kuby, gnębiących swój naród, korespondował z głośną z powodu afer Fundacją Clintonów. Wpłacał pieniądze Clintonom po czym chciał, żeby umożliwili mu łączenie z Międzynarodową Stacją Kosmiczną w czasie jego występów podczas trasy koncertowej.
W sierpniu 2016 r. przy okazji afery z Fundacją Clintonów podano informację, że Ben Schwerin, zarządzający w "fundacji", pisał w emailu do mrocznej Humy Abedin, najbliższej współpracownik Hillary Clinton, że "Bono chce się łączyć z Międzynarodową Stacją Kosmiczną w czasie wszystkich występów podczas jego trasy koncertowej w tym roku. Próbuję się zorientować, kto w NASA jest najlepszym kontaktem do rozmowy, albo w Komisji Kongresu ds. Nauki i Technologii. Jakieś pomysły? Dzięki". Zachowane odpowiedzi brzmiały: Nie mam pojęcia (No clue). Zdaje się, że tę część nagłaśnianej działalności Bono i jego kontakty z Fundacją Clintonów wyciszono. W artykułach przywołujących ich korespondencję zapobiegawczo dodaje się na końcu: "Jednak nie było ciągu dalszego, nic z tym nie zrobiono (np. lewicowo-globalistyczny Washington Post). Ale zbiegiem okoliczności trasa koncertowa U2 z 2009 r. U2360 i późniejsze komercyjne imprezy zespołu kończyły się nagraniami z pracownikami Międzynarodowej Stacji Kosmicznej na specjalną "prośbę" i "z dedykacją" dla donatora Fundacji Clintonów. A pracownicy dowodzący misjami na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej jak Amerykanin i NASA Commander Mark Kelly, czy Belg Frank De Winne pojawiali się i pozdrawiali na szeregu imprez podczas wspomnianej trasy. W październiku 2009 r. 2 członkowie U2, w tym Bono z dwoma swoimi synami, byli z wizytą w Centrum Lotów Kosmicznych NASA im. Lyndona B. Johnsona w Houston, po którym to centrum oprowadzali ich czynni astronauci, a w kontroli lotów zorganizowano im rozmowę z astronautami przebywającymi na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.
image

 
Ta wymiana korespondencji (i ciąg dalszy w realnym świecie) poprzedzona wpłatą "na Clintonów" to jeden z elementów wskazujących, że Clinton używała swojej pozycji w Departamencie Stanu USA, aby realizować zadania, czy zachcianki, w tym komercyjne, zlecone przez głównych sponsorów prywatnej Fundacji Clintonów. W ten czy w inny sposób używała do tego zasobów państwowych - ludzkich (dostęp do najwyższego szczebla polityków, a nawet astronautów w pracy), czy innych, jak i w tym przypadku, nie do zrealizowania w innych okolicznościach.

U2 Contact me Frank De Winne (Amsterdam 20.07.2009)
https://www.youtube.com/watch?v=UyQlJsrIErE
NASA Commander Mark Kelly appears at U2 360 Tour in Seattle (06.04.2011)
https://www.youtube.com/watch?v=Pqu1uG7e7gI
U2 and NASA (I.S.S) To Celebrate Collaboration (2016)
https://www.youtube.com/watch?v=Y6N65x8BuwY


#cyrograf, bono, globaliści-totalniacy,

Opublikowano: 01.08.2017 16:28. Ostatnia aktualizacja: 01.08.2017 16:38.
Autor: szpak80
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Dlaczego wybrałeś politruku z administracji takie zdjęcie z ojcem Rydzykiem? masz tych swoich...
  • @gini co rząd ma prostować? propagandowe książki?
  • @lupin1 Napisałem "prestiżowej", jeśli już chcesz cytować.  Idź się ekscytować tym...

Tematy w dziale Polityka