niemcy i europa
Na moim blogu zajmuję się sprawami niemieckimi i pragnę czytelnikom przybliżyć niemiecką politykę i kulturę.
11 obserwujących
450 notek
266k odsłon
247 odsłon

Multikulturalne Niemcy

Wykop Skomentuj2

W ekspresie pomiędzy Mannheim i Karlsruhe został złapany pan bez biletu, który wylegitymował się zezwoleniem na prowadzenie wózków widłowych wystawionym dla 23-letniego Irakijczyka.  Pan obstawał przy tym, że jest 23-letnim Irakijczykiem i słuszenie bo to zwyczaj w Niemczech. Policjanci pobrali odciski palców i okazało się, że ten pan jest Niemcem, znanym złodziejaszkiem i liczy sobie 69 lat.  

Zjazd utworzenia Erytrejskiego Towarzystwa Kulturalnego w Badenii-Wirtembergii w Rammersweier, w którym brało udział około 300 osób zakończył się masową bójką pijanych uczestników zjazdu.  

W tejże to Badenii-Wirtembergii drużyna piłkarska chłopców U17 z Binzen weszła do ligi krajowej. Jako wkład do ochrony klimatu zrezygnowano z grilla! Chłopcy dostali crepes do jedzenia. 


Kolonia: Niemcy to genetyczni donosiciele. Dzwonili na policję, ta nie przyjechała bo po co.  Ci sami Niemcy kwiczeli z uciechy ubogacenie multkulturalnego, teraz robią fotki i donoszą do gazet.  

https://www.bild.de/regional/koeln/koeln-aktuell/koeln-nachbarn-zerlegen-schwein-im-hinterhof-62753802.bild.html?wtrid=kooperation.reco.taboola.free.bild.desktop


image


 image


Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale