niemcy i europa
Na moim blogu zajmuję się sprawami niemieckimi i pragnę czytelnikom przybliżyć niemiecką politykę i kulturę.
11 obserwujących
424 notki
255k odsłon
232 odsłony

Niemcy: próba gwałtu na 68-latce

Wykop Skomentuj2

Hindus molestował kobietę z wózkiem inwalidzkim 

 

Fala upałów w Niemczech wpływa jednoznacznie negatywnie na uchodźców. W mediach niemieckich prawie codziennie znajduje się meldunki o molestowaniu, gwałtach lub próbach gwałtów. W kilku przypadkach doszło do tzw. taharrushu czyli do grupowego seksualnego molestowania kobiety przez kilku mężczyzn. Termin ten wywodzi się z języka arabskiego.   

 

Do najbardziej chyba ohydnego czynu dopuścił się z pan przedstawiający się jako Pakistańczyk w Wiesloch w Badenii-Wirtembergii, który wpierw zagadał gdy obydwoje wychodzili z dworca do chorej 27-letniej kobiety zdanej nieraz na wózek inwalidzki, ale w tym przypadku kobieta wysiadła z pociągu sama i pchała wózek. Po krótkiej konwersacji mężczyzna chwycił ją za ramiona i zaczął ją całować w usta. Po krótkiej szarpaninie udało się jej wyzwolić z uchwytu, ale upadła na ziemię, po czym mężczyzna uciekł.  

 

W Eisleben w Saksonii-Anhalcie młody „typ południowca“ molestował 68-letnią rencistkę roznoszącą w nocy gazety. Mężczyzna robił jej jednoznaczne awanse, następnie przewrócił ją na ziemię i bił. Został spłoszony krzykami kobiety z balkonu pobliskiego budynku.  

 

Do taharrushu doszło 17 lipca w Ravensburgu w Badenii-Wirtembergii o 12 w południe. 19-letniej rowerzystce zastąpiło drogę około 12 młodych mężczyzn o wyglądzie wskazującym na Bliski Wschód. Kilku z nich przytrzymywało  i obmacywało ją. Jednakże udało się jej odjechać.  

 

W Mannheim w Badenii-Wirtembergii 23 lipca czterech lub pięciu nastolatków o „wyglądzie orientalnym“ wypatrzyło sobie na zabawę „taharrush“ na przystanku 28-letnią kobietę czekającą na tramwaj o 1 w nocy i zaczęło się do niej dowalać robiąc różnego typu aluzje. W tramwaju jeden z „typów orientalnych“ chwycił kobietą na kolano, następnie wtrącił się do tego inny pasażer z którym zaczął się bić. Wysiadając na dworcu głównym „typ orientalny“ chciał kopnąć kobietę, ale się potknął i upadł na przystanek.   

 

14 lipca w Kreuztal w Północnej Nadrenii-Westfalii dogoniło po drodze 27-letnią kobietę wracającą z potańcówki do domu około 6-7 mężczyzn w  wieku od 20 do 30 lat najprawdopodobniej z Bałkanów. Trzech z nich tak jak warabskim taharrushu schwytało kobietę i zacząło ją rozbierać. Spłoszeni mocnym oporem kobiety zostawili ją w spokoju.  

 

W Kamp-Lintfort w Północnej Nadrenii-Westfalii 40-letni Libańczyk molestował w basenie dwie kobiety: 23-letnią i 30 letnią. Personel basenu przytrzymał go do przybycia policji.  

  

Mocno zdziwieni byli pasażerowie pociągu z Eisenach do Erfurtu w Turyngii, po którym spacerował półnagi mężczyzna w podkoszulce, który na swoim siedzeniu pozostawił spodnie i spodenki. Znajdujący się w pociągu policjant jadący do pracy, zatrzymał go i przekazał na dworcu swoim kolegom. Okazało się, że 51-letni obywatel Indii jest poszukiwany przez policję z powodu nielegalnego pobytu w Niemczech.    

 

Przed trzema kobietami w autobusie z Köthen do Halle w Saksonii-Anhalcie obnażył się 19 -letni pan z Afryki, który następnie oddał mocz na oczach pasażerów. W pukcie docelowym oczekiwała pana i jego dwóch kolegów policja, ten sam pan przed policją ponownie się obnażył. Dwócz z nich nie posiadało dokumentów I zostało tymczasowo aresztowanych. 

 


Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale