64 obserwujących
370 notek
632k odsłony
  1035   0

"Szczepienia dla wszystkich" - polityczna agenda UE w detalach opracowywana od 2018 r.

Część I.

Prezydent Andrzej Duda może publicznie wyrażać swoje zdanie na temat (nie)przymusu szczepień, bo świetnie wie, że jego zdanie nie ma w tym względzie żadnego znaczenia. Podobnie niemiecki minister zdrowia, bankowiec z zawodu Jens Spahn może sobie do woli oświadczać, że wprowadzi lub nie wprowadzi tzw.(wobec obecnych konstytucji nielegalny) paszport szczepień dla każdego, bo to nie on będzie o tym decydował.

Tymczasem wśród ludzi przytomnych i roządnych kursują teorie, że instytucje międzynarodowe z WHO na czele oraz znani „filantropi” jak Bill Gates z małżonką oraz stary cap Soros i „Big Pharma” czyli producenci szczepionek i innego badziewia pod nazwą „lekarstw” zmówili się, by „wyszczepic” całe siedem milardów ludzi na świecie i przy okazji zredukowac ich liczbę o 6/7.

Czy są jakiekolwiek dowody na te twierdzenia?

Otóż tak. Po pierwsze o tym opowiadał rozlegle sam Bill Gates ponad miesiąc temu w głównym programie informacyjnym telewizji ARD w Niemczech. Był bardzo pewny swoich racji, bo tak zwana agenda szczepień jest rzeczywistością i to już od dosyć dawna i nosi oficjalny tytuł „Szczepienia dla wszystkich” .

Agenda pod tym tytułem została sformułowana i opracowana w detalach nie przez rządy państw narodowych, lecz przez Komisję Europejską i WHO. Brały w tym udział także liczne organizacje pozarządowe (NGOs), prywatne fundacje oraz działające na płaszczyźnie mIędzynarodowej koncerny farmaceutyczne. Podkreślmy: wszystkie te osoby, organizacje, firmy i grupy nie są w żaden sposób wyposażone w żadne legitymacje do działań ogólnospołecznych i ponadnarodowych . Pomimo to z powstałych w wyniku ich działań oficjalnych dokumentów da się odczytać szczegółowy plan działań.

A są to następujące dokumenty:

• „Final Flash report of the Plenary Meeting of the Health Security Committee“ — Spotkanie plenarne Komisji do spraw bezpieczeństwa zdrowotnego – grudzień 2019 (tutaj Dezember 2019)

• „Roadmap on Vaccination“- Mapa drogowa szczepień – marzec 2019 (tutaj März 2019)

• „Ten Actions towards vaccination for all“ — „10 punktowy program akcji szczepień dla wszystkich “, zatwierdzony na światowym spotkaniu w sprawie szczepień, wrzesień 2019 (tutaj September 2019)

Wszystkie trzy dokumenty mają ten sam cel - „wyszczepić w Unii Europejskiej jak największą liczbę ludzi. Dosłownie brzmi to tak: „Szczepionki dla wszystkich i przeciw wszystkeimu”.

Jeżeli ktokolwiek po przestudiowaniu trzech powyższych dokumentów nadal sądzi, że szczepionki mają służyć ochronie naszego zdrowia, ten wierzy także w świętego Mikołaja.

Zarówno Prezydent RP Duda, jak i prezydent Warszawy Trzaskowski muszą świetnie wiedzieć o istnieniu tych dokumentów, a może je nawet czytali.

Strategia przygotowań do „wyszczepienia” wszystkich toczy się na najwyższych obrotach, choć przeciętni obywatele nie mają o tym najmniejszego pojęcia.

Według protokołu ze wspomnianego wyżej spotkania plenarnego Komisji do spraw bezpieczeństwa zdrowotnego z grudnia 2019 r., uczestniczyli w nim przedstwiciele 22 krjaów członkowskich Unii oraz Norwegii i Serbii, Europejskie Centrum Prewencji i Kontroli Zachorowań(ECDC), Agencja wykonawcza dla użytkowników, zdrowia, gospodarki rolnej i wyżywienia (Chafea), Europejskie Biuro Regionalne WHO (WHO/Europa) oraz dyrekcje generalne ECHO, ENVIRONMENT i SANTE Komisji Europejskiej- wszyscy zaangażowani we wdrażanie tzw. Planu Wyszczepień.

Tenże plan przewiduje kompleksowy szereg przedsięwzięć, które zmuszą każdego do zaszczepienia się  

M.inn. rozpisano konkurs na plan realizacji jednego wspólnego dla wszystkich i obowiązkowego dla każdego w UE tzw. paszportu szczepień. Taki paszport byłby obowiązkowy już w 2022 roku w całej Unii.

Tak więc, kiedy bankowiec Jens Spahn, minister zdrowia RFN raz mówi publicznie o wprowadzeniu takiego paszportu, a poten znów się z tego wycofuje, to nie ma to znaczenia wobec faktu, że prawo unijne obowiązuje ponad prawem narodowym. I kiedy prezydent RP Duda mówi o nieobowiązkowych szczepieniach, to …...mówi. Z tego samego powodu. I jego cyniczna wypowiedź ma mu jedynie przsporzyć głosów w wyborach, nic ponadto.

Aby jednak w odpowiedniej chwili nie zabrakło materiału do szczepionek dla wszystkich, rozpisano w tym celu także konkurs na temat fizycznego dostarczania szczepionek. A mają szczepić nie tylko lekarze i pielęgniarki. Nawet aptekarzom powierzono to zadanie. Za każdy zastrzyk wbity w ludzkie ramię dostaną 12 euro. Osobiście zastanawia mnie nawoływanie ogłoszone przed rokiem, w lipcu 2019 przez Dyrektoriat Generalny ds. Badań oraz Innowacyjności (Directorate-General for Research and Innovation czyli GD RTD) do dostarczania propozycji projektów, które miałyby przełamać opór wstrzemięźliwych lub wręcz zdecydowanych przeciwników szczepionek. Tego rodzaju działanie to czysta manipulacja.

To jednak daleko nie wszystko, co nam szykują w tym temacie „starsi i mądrzejsi”. Jutro część druga z licznymi cytatami.


Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale