Joanna Mieszko-Wiórkiewicz Joanna Mieszko-Wiórkiewicz
539
BLOG

Kolejne kłamstwo polityczno-medialne: szturm na Kapitol był inscenizacją!

Joanna Mieszko-Wiórkiewicz Joanna Mieszko-Wiórkiewicz Polityka Obserwuj notkę 17

Sztuczki Depp State są tanie, jak wyciąganie królików z kapelusza przez wędrownego magika, jednak – trzeba przyznać – skuteczne. Rozpowszechniane przez media głównego ścieku uchodzą za poważną prawdę podawaną naiwnym tłumom do wierzenia. Oj, ludziska, patrzajta jeno, ile tych królików zmieściło się w tym cylindrze! Cuda, niewidy!

Tak było też i w zeszłą środę, 6 stycznia po południu. Oto dziesiątki tysięcy ludzi zebranych na zdyscyplinowanym i pokojowym wiecu na placu przed Kapitolem w Waszyngtonie zostało nagle zaskoczonych przez fakt, że jakaś grupka ludzi wtargnęła do środka budynku zapraszana gestami przez policję pilnującą wstępu – co pokazuje szereg filmów nakręconych za pomocą telefonów. Zresztą nie brakuje też filmów nakręconych z miejsca zdarzenia przez co najmniej dwdzieścia dronów z kamerami  latających w tę i wewtę ludziom nad głowami, a należących do służb wszelakich i wszelakich telewizji. Tak więc materiału dowodowego jest aż nadto.

Ludzie, którzy weszli do srodka budynku przedstawiali sobą – patrząc dzis na zdjęcia – cudaczny widok. Teatralnie ubrani i grubo wyszminkowani najwyraźniej nie mieli nic wspólnego z Amerykanami stojącymi na zewnątrz – uczestnikami wiecu. Zresztą grupka ta nie wiedziała, co ma własciwie jeszcze zrobic, po tym, kiedy senat przerwał obrady. Połazili po opustoszałej sali obrad i po korytarzu i wyszli. I oto tylko reżyserom przedstawienia chodziło.

Chodziło o to, aby to zajście-najście przypisać republikanom i ośmieszyć oraz oskarżyć Trumpa. Bo, że Donald Trump wybory wygrał z wielką przewagą nad Bidenem, nie ma wątpliwości. Przykłady licznych oszustw wyborczych leżą na dłoni. Fakt, że Trump zrezygnował z dalszej walki jest dowodem na jego rozsądek polityczny. Jak nie w ten sposób to w inny Deep State byłby się go pozbył. 

Jak wiadomo, jedno zdjęcie czasem powie więcej niż tysiąc słów. Popatrzmy zatem na zdjęcia:

image Wczoraj jeszcze walczył dla BLM (Black Lives Matter), a dziś rzekomo dla republikanów? 

image

Zródło:https://www.legitim.ch/post/l%C3%BCgenpresse-entlarvt-der-sturm-auf-das-kapitol-war-inszeniert


A tu reportaz spod Kapitolu- Zródło: Witek Rosowski, Poza Kontrolą 20

https://www.youtube.com/watch?v=QTCu68Hbs_0


Komentarze niemerytoryczne są usuwane. Autorzy komentarzy obraźliwych są blokowani.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka