fot.twitter.com/Rakow1921
fot.twitter.com/Rakow1921
obserwathor obserwathor
1391
BLOG

I Kolejka Ekstraklasy czyli chlew pełen gnoju albo do 3 (Wisła, Legia, Lech) razy sztuka

obserwathor obserwathor Ekstraklasa Obserwuj temat Obserwuj notkę 119

Witam Wszystkich Typerów i Tych Innych, którzy portal swymi komentarzami u-bo-ga-ca-ją. Takie niegroźne multi-kulti na modłę ligową. Witam i zachęcam do komentowania, bowiem salonowa Ekstraklasa coraz bardziej  wrzutnię typów przypomina. Jak któryś Typer z pisaniną ma problem czy jakieś inne (polszczyzna Moralesa wedle Wąskiego - "Killerów dwóch") niedociągnięcia, to może nieco dłuższe "Dzień dobry" czy "Mam na imię Wojtek (14 lat) na początek wystarczy. Gwarantuję, po 2050 roku pójdzie już z górki, górki wysokiej, bo E-klapa 2-3 miejsca w LM z pewnością już będzie miała, a o Superpuchar KTS Weszło z Wieczystą będzie toczyć boje.

Dobra - żarciki o posmaku wybitnie inteligenckim paszły won, teraz o gnoju i chlewie słów kilka. Kiszyniów, Stasiak, "niezadowoleni" sponsorzy. Swój do swego i wszystko coraz bardziej do GREEN STAR pasuje, choć pojawiło się małe światełko w tunelu - ostatni wyznawcy KRÓLA ŚRODKA POLA Piotra Zielińskiego dość zgodnie stwierdzili, że się chłopak nie do końca nadaje. Szanowny Internauto @abelart, to nie o Tobie, Ty jak Ordon na reducie, jak Zielińskiego Reginis! Generalnie związek jest tam, gdzie nasza piłka, nasza piłka tam, gdzie związek i tylko jedno pytanie - jak wiele może sie zmieścić w jednej czarnej dupie?

Raków ma szansę zdjąć klątwę, może być pierwszym polskim zespołem, którzy przejdzie Karabach Agdam. Z Azerami odpadła Wisła, odpadła Legia, odpadł Lech. Na zgrupowaniu w Austrii Legia pokazała, że wygrać można - ale to był mecz towarzyski i to się nie liczy. A tu za kilka dni znów "bach, bach Karabach" - może po strzałach Iviego i Gutka? Zapomniałem - a może Zwoliński i Yeboah? Miło by było.

Puszcza. Szacunek, gratulacje i szczery podziw, że marzenia niekiedy się realizują. (Teraz żarcik będzie) - a gdyby tak GLKS Pszemsza Klucze nazwała się Pustynią i rozpoczęła dłuuuugi marsz ku Ekstraklasie? To by się Pan Henryk Sienkiewicz ucieszył.....

Oprócz Puszczy doczekaliśmy się Ruchu i ŁKS-u. Po prawdzie to miało być mocne wejście trzech tenor...mistrzów, ale w krakowskiej Wiśle jednak ciągle ku*wa i złodziej. Tak na marginesie - czy w przewidywalnej przyszłości pojawi się jakiś "drugi" Raków? Mistrz znikąd???

Na MP Legię typują, Puszczę już przed pierwszym gwizdkiem z powrotem do I Ligi pakują. Legia czy    ? Pierwsza czwórka ta sama, co poprzednio? Dobra - jutro pierwsze koty za płoty, w tygodniu walka o wejście do piłkarskiej Europy. Raków do tej prawdziwej (Z WĘGLA I STALI), pozostała trójka do tworu czekoladopodobnego, ale - na bezrybiu i rak ryba.

Twarzą pierwszej kolejki zostaje Ivi Lopez - z serdecznymi życzeniami powrotu do zdrowia.

MIłego weekendu i dobrego typowania Panom P.T. Typerom i Tym pozostałym od ubogacania. I dobrej piłki przede wszystkim.

Zestaw par I Kolejki Ekstraklasy

Warta - Pogoń

Legia - ŁKS

Stal - Cracovia

Raków - Jagiellonia

Piast - Lech

Górnik - Radomiak

Zagłębie - Ruch

Widzew - Puszcza

Korona - Śląsk


SZANOWNĄ MODERACJĘ TRADYCYJNIE POZDRAWIAM SERDECZNIE I ZWRACAM SIĘ Z RÓWNIE TRADYCYJNĄ PROŚBĄ O "EKSTRAKLASĘ", A MOŻE I "SG".


obserwathor
O mnie obserwathor

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport