Widzę, słyszę, myślę...
Mieszkam w Poznaniu. Jestem Polakiem.
152 obserwujących
693 notki
1566k odsłon
  486   8

Nowy, wspaniały świat... po Great Reset

Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) opublikowało całą gamę propagandowych filmików pokazujących, jak będzie wyglądało życie po Wielkim Resecie -  radykalnym planie globalistów mającym na celu przekształcenie globalnej gospodarki w świecie po pandemii. Publikacja filmów jest następstwem szczytu zorganizowanego po cichu przez WEF i Zgromadzenie Ogólne ONZ w Szwajcarii na temat "zrównoważonego rozwoju ”. Oprócz odwiecznej kwestii "klimatycznej” dyskutowali także o transformacji globalnego systemu podatkowego i tworzeniu nowych "legalnych” szlaków migracyjnych,
 
 Elity chcą dyktować każdy aspekt naszego życia  od doboru tego, co jemy, poprzez to, gdzie i po co spacerujemy, po tak banalne sprawy jak pranie gaci i prysznic. Łaskawcy wymyślili, że gacie można prać codziennie, ale dżinsy i koszule już tylko raz w miesiącu. Prysznic najwyżej raz dziennie, bo przecież wiadomo, że mądrzy ludzie żyją w brudzie no i planetę trzeba chronić.


FILM


Poza tym w wielkim skrócie:
1. Krowy, które łykają jakieś tajemnicze pigułki, ograniczające krowie "pierdy', czyli wydalanie metanu.

FILM
FILM 2


2. Zabawa w Boga/naturę, czyi genetycznie zmodyfikowane rozgwiazdy i koralowce w laboratoriach, aby "stabilizować” ekosystem w oceanie.

FILM

3. W pełni "dobrowolny" zastrzyk szczepionki mRNA przeciwko wszystkim chorobom, rzeczywistym lub urojonym.

FILM

4. Równocześnie z WEF, Bill Gates & Co. pracuje nad sztucznym mięsem, które pewnego dnia nakarmi świat. Jednak w oczekiwaniu na  laboratoryjne mięso WEF zachęca do jedzenia owadów i picia kawy z laboratoriów.

FILM

5. Inteligentne drony na całym świecie ,oczywiście w celu ratowania planety. To nie przypadek, że rządy używały dronów do polowania na "antyszczepionkowców" podczas kryzysu koronawirusowego. Można je zatem wykorzystać do monitorowania ludzi, jak to już ma miejsce w Chinach. Drony mają monitorować, czy nie pierzesz  dżinsów za często itd...

FILM
FILM 2

6. Na koniec hit - dom/domek z drukarki 3D. Prawda, że piękny?

FILMObrazy wykorzystywane wyłącznie jako prawo cytatu w myśl art. 29. Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.


Lubię to! Skomentuj26 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale