kemir kemir
575
BLOG

Kto faktycznie wygrał wybory? Iustitia.

kemir kemir Technologie Obserwuj notkę 17

Cytat z oficjalnej strony Stowarzyszenia Sędziów Polskich "Iustitia": ( https://www.iustitia.pl/4616-wspieraja-nas-aktywni-obywatele-fundusz-krajowy)

"Działania Stowarzyszenia Sędziów Polskich Iustitia w latach 2022-24 dofinansowane są z Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy, przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię (Darczyńcy) w ramach funduszy EOG i funduszy norweskich,

http://www.aktywniobywatele.org.pl/

Operatorem programu Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy jest konsorcjum złożone z trzech organizacji:
Fundacji im. Batorego, Fundacji Stocznia oraz Fundacji Akademia Organizacji Obywatelskich (FAOO)


A teraz pytanie numer jeden. Kto finansuje Fundację im. Batorego? Niejaki George Soros, który zainicjował powstanie całej tej sieci fundacji w Polsce oraz założył wiele podobnych instytucji, działających obecnie w 31 krajach Europy Środkowej i Wschodniej oraz Azji Centralnej, w Republice Południowej Afryki, Gwatemali, na Haiti oraz w Stanach Zjednoczonych. Premier Węgier Viktor Orban nazwał Georga Sorosa “najbardziej skorumpowanym i korumpującym człowiekiem w polityce międzynarodowej”. Premier bratnich Węgier twierdzi, że finansista jest zagrożeniem dla Węgier i Polski.


Orban wyrzucił z kraju większość instytucji i fundacji finansowanych przez Sorosa, definiując je jako zagrożenie dla suwerenności  Węgier. W tym Uniwersytet Środkowoeuropejski (CEU), który  był zmuszony przenieść się do Wiednia. Parlament Węgier uchwalił ustawę znaną jako "Stop Soros".


Pytanie numer dwa: Dlaczego podobnej ustawy nie uchwalił Sejm poprzedniej i jeszcze poprzedniej kadencji, kiedy PiS miał większość i z wpływami Sorosa w Polsce mógł sobie łatwo poradzić? Co stało na przeszkodzie, żeby uciąć łeb sędziowskiej hydrze jakim jest de facto partia polityczna nazywająca się Iustitia?


Pytanie numer trzy:  kto finansuje Fundację Stocznia oraz Fundację Akademia Organizacji Obywatelskich (FAOO)?  Stocznię finansuje fundusz inwestycyjny United International Trust. Czym jest UIT? Trzeba wiedzieć, że" matką" United International Trust jest Sapiens International Corporation, spółka notowana w Nowym Jorku i Tel-Awiwie. A sam UIT jest właścicielem stoczni w Gdyni i w Szczecinie..., z czym wiąże się baaardzo ciekawa saga prywatyzacyjna. Fundacja Akademii Organizacji Obywatelskich to... projekt UE znany pod wspólną nazwą Active Citizens Fund, które, wspierający tzw. "rozwój społeczeństwa obywatelskiego, odwołują się do wspólnych wartości: poszanowania godności ludzkiej, wolności, demokracji, równości, praworządności i poszanowania praw człowieka, w tym praw osób należących do mniejszości, ble, ble ble". Czyli pieniądze unijne ( czyt: niemieckie), dla zmyłki nazywane "funduszami norweskimi". A gdzie jakieś polskie źródła??? Jak to jest, że jawnie niepolskie instytucje (żeby nie napisać "antypolskie"), ale działające w Polsce są finansowane przez źródła zagraniczne?


 

Oczywiście pieniądze płynące z tych fundacji zasilają nie tylko Iustitię, ale cały szereg innych pozarządowych instytucji, którym solą w oku jest wolna i suwerenna Polska. I jeszcze jedno. Jeżeli kto myśli, że to koalicja Tuska wygrała wybory, to niech myśli dalej. Wybory de facto wygrała Iustitia, a po nitce do kłębka łatwo dojść  kto jeszcze. Od lat powtarzam: czas nauczyć się łączyć kropki. Wszystko w polityce jest zaplanowane z góry, nie jest przypadkowe, nie jest żadnym zbiegiem okoliczności, naturalnym lub organicznym, ponieważ wszystko jest inscenizowane w taki czy inny sposób, aby wpłynąć na określony rezultat lub ukryć inny. Nie wierz, człowieku, niczemu, co płynie ze strony głównego nurtu lub rządu, nie ufaj niczemu, kwestionuj wszystko i nigdy nie akceptuj żadnych oficjalnych danych, chyba że możesz zweryfikować prawdziwość faktów i znaleźć prawdę. Tym wypadku prawda, aczkolwiek nie cała, jest zupełnie oczywista.Tagi dla Redakcji: Technologia, stolarstwo, struganie wariata, majsterkowanie, żebyś nie wiedział.


kemir
O mnie kemir

Z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Technologie