kemir kemir
675
BLOG

Kemir news...

kemir kemir Technologie Obserwuj notkę 16

Newsy na dziś:

- Mer Lwowa nazwał uczestników protestu "prorosyjskimi prowokatorami". Napisał tak: "Nazwijmy rzeczy po imieniu. To zdjęcie (zamieścił zdjęcie rozsypanego zboża) ukazuje ukraińskie zboże wysypywane z ciężarówek przez polskich, ale w rzeczywistości prorosyjskich prowokatorów. Pseudoblokada na granicy trwa".  Dodał: Ukraińcy dosłownie przelewają krew na polach, na których rodzi się to ziarno. Zbieranie pszenicy na polu, które widziało wojnę, jest jak praca sapera. Takie działania (Polaków - red.) to małość i hańba". Przed chwilą marszałek Zgorzelski nazwał te wpisy "banderowskim językiem". (Polsat, gość wydarzeń u Rymanowskiego.

- Wcześniej był wpis  ukraińskiego wiceministra Kaczki: "Albo będziemy się bać przemocy, która niszczy już nie tylko handel polsko-ukraiński, ale i Trójkąt Lubelski – bo zniszczono zboże, które miało trafić na Litwę (...) W przeciwnym razie jutro Mekler (Rafał Mekler – jeden z organizatorów protestów branży przewoźników) i jego banda zaczną zabijać Ukraińców za to, że są oni Ukraińcami. Niestety, nie jest to spekulacja. Miesiąc temu Polska wspominała zabójstwo prezydenta Gdańska z powodu nienawiści na tle politycznym” (...) wobec niszczenia towarów z Ukrainy, to nie zdziwię się, jeśli dojdzie do agresywnych działań wobec polskich ciężarówek z serem czy towarów na półkach w sklepach". To co? Swoim zwyczajem szykują widły i siekiery?

- Tusk właśnie sprzedaje Polskę i Polaków Scholzowi i Macronowi, pewnie za czapkę gruszek. Cóż, idziemy w niewolę ... Szykować sprzęciory do wykopu szparagów i obierania ślimaków :-)

-  Trwa dramat w odcinkach: nie ma Trybunału Konstytucyjnego, sędziowie nominowani w ostatnich sześciu latach mogą czesać niedźwiedzie lub nająć się do tarcia chrzanu. Tak powiadają nasi oświeceni i praworządni "demokraci". Muszę się poważnie zastanowić czy według oświeconych "demokratów" jestem praworządnie urodzony :-) 

- Trump jest be, Biden jest aja. I wszystko w temacie. Ciekawe jest tylko, czy kompletnie wypaczony przekaz o słowach Trumpa w kwestii składek NATO to przekaz idiotów dla idiotów, czy mass media wszystkich uważają za idiotów.

- W Gazie żydowski snajper zabił matkę z małą córką.  Ludzie chcieli liną odciągnąć ofiary... niestety, nie udało się. Filmik jest dla ludzi o mocnych nerwach  TUTAJ

kemir
O mnie kemir

Z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Technologie