11 obserwujących
605 notek
74k odsłony
  133   0

rakieta cruise o wartości 900 000 $ strącamy za 10 $

Mamy różne możliwości na różnych wysokościach.

Muszę powiedzieć, że dzięki sprzętowi dostarczonemu nam przez siły zachodnie przed rewolucją mogliśmy dokonać odkryć na odległość około 380 km. Ale dzisiaj przedstawiamy projekty, które są w stanie monitorować i wykrywać cele do 3000 km w technicznych nominalnych definicjach i pracować z radarami, które mogą z łatwością monitorować do 800 km.

Liczba platform radarowych, które mieliśmy przed rewolucją wzrosła dziś do około 400 razy.

Saghafifar, podkreślając, że zasięg obserwacji do 3000 kilometrów jest dla nas bardzo istotny, powiedział: To efekt ruchu i działań obrony przeciwlotniczej, a także pracy uczonych w kraju. Podnieśliśmy strukturalną siłę wojska do światowych standardów i nawiązujemy własną komunikację z kosmosem, a wkrótce zobaczymy pierwsze odkrycie kosmosu.

Dziś system strategiczny Bavar 373 to nic innego jak S300, a w niektórych miejscach nawet go wyprzedza, a w niedalekiej przyszłości zobaczymy dobre wieści z tego systemu, by pobić rekord i dotrzeć do granic kolejnego systemu , S400.

Obecnie w Islamskiej Republice Iranu produkujemy różnorodne miniaturowe silniki JET i osiągnęliśmy dużą moc w dziedzinie UAV i powiązanych branż, w tym bezpośredniego i pośredniego naprowadzania.Dziękujemy tym, którzy nas zbojkotowali za danie nam możliwości dojrzewania i rozwoju.

Amir generał brygady Mehdi Saghafifar.

Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale