8 obserwujących
364 notki
38k odsłon
61 odsłon

Szef Irańskiego parlamentu:oskarżenie Iran przez USA o wybuchu dwóch tankowców uzupełniają

Wykop Skomentuj

Szef Irańskiego parlamentu:oskarżenie Iran przez USA o wybuchu dwóch tankowców uzupełniają sankcje ekonomiczne

Szef Irańskiego parlamentu powiedział : Te działania i oskarżenia są uzupełnianie sankcji ekonomicznych, ponieważ nie osiągnęłi od sankcji tego czego chcieli.

Podziękował za sprytne i zwodnicze słowa Najwyższego Przywódcy Rewolucji Islamskiej podczas spotkania z premierem Japonii, mówiąc, że uważnie i precyzyjnie wyartykułował argumenty narodu irańskiego przeciwko ucisków kolonialnego potwora którym są Stany Zjednoczone.

Laridziani powiedział również, że działania i oskarżenia są komplementarne w stosunku do sankcji gospodarczych, ponieważ sankcj nie osiągnęły czego oni chcieli, zwłaszcza biorąc pod uwagę historyczne dane Stanów Zjednoczonych w kontekście wojny światowej, Amerykanie celowali w swoje statki w pobliżu Japonii, aby uzasadnić działania wojenne.

„Ale najśmieszniejsze jest to że w wypowiedziach Pompeo, sekretarza stanu USA, który zalecił Iranowi stosowanie dyplomacji przeciwko politycznym i dyplomatycznym środkom, co jest naprawdę śmieszne od strony Pompeo

Szef parlamentu dodał, że minister spraw zagranicznych takiego kraju miał takie oświadczenia, który terroryzmem gospodarczym doprowadził do konfrontacji z rewolucyjnym narodem , czy jest to krok dyplomatyczny?

Panie Pompeo Czy naruszenie przymierza w umowie nuklearnej i wojna gospodarcza z ludem Iranu jest aktem politycznym? Czy działania USA w Wenezueli przeciwko prezydentowi kraju są krokiem politycznym i dyplomatycznym?

W końcu Laridziani podkreślił: czy akcja USA uzbroieniu Saudyjczyków przeciwko uciskanym narodem Yemenu to są działania polityczne? Czy ten fakt że Ameryka pomaga reżym Izraela ze względu na wojskowe możliwości przeciwko Palestyńczyków to jest akt polityczny? Niestety Amerykanie są kierowani przez taką mafię polityczną która jest haniebna i nawet nie zwraca uwagę na swoje własne słowa

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka