0 obserwujących
46 notek
14k odsłon
  31   0

Skandal w TVP

O co chodziło w poprzednej notatce? Za blogiem Janusza Piechocińskiego:

Setki razy za róznych prezesów i w róznych kadencjach uczestniczyłem w programach TVP to co jednak wydarzyło się przed dzisiejszym programem FORUM to mega skandal zaprzeczający elementarnej uczciwośći,wolności słowa ,konstytucyjnego prawa obywateli do informacji i misji TVP.

 

scena I parter :

Przed programem spotykam Radka Sikorskiego,Mariana Piłkę i po "pastowaniu" ruszamy pod studio 2.Po drodze mówimy o debacie Kaczyński-Kwaśniewski.

scena 2 I piętro pod Studiem 2:

Stoi w otoczeniu kilku dziennikarzy Janusz Korwin Mikke a od drzwi wejściowych do Studia dzielą Go dwaj ochroniarze.Małgorzata Raczyńska informuje JKM ,ze reprezentantem prawicy w programie jest Marian Piłka.Piłka szybko wyjaśnia ,ze dostał telefon z zaproszeniem ale startuje do Senatu z listy innego komitetu niz LPR i w związku z tym nie może reprezentować tej formacji.Ucieszony wyjaśnieniem nieporozumienia popieram JKM aby znalazł się w gronie debatujących  .Przyjeżdza Roman Gertych zawiadomiony o incydencie.

Raczynska w dalszym ciągu jednak w imieniu Prezesa Urbańskiego podtrzymuje decyzję o niedopuszczeniu JKM do programu.Cały czas tak na wszelki wypadek jak wyjaśniaja nam pracownicy TVP jesteśmy filmowani.

Pytam na jaki wszelki wypadek czy ze strony JKM czy innego uczestnika programu coś pracownikom TVP zagraża.Atmosfera robi się goraca .Komentuję to ostro ,ze jest to nie do przyjęcia aby pracownicy TVP a nawet sam Prezes decydował kto w czyim imieniu moze albo nie moze przedstawiać poglądów.Zapada decyzja w imieniu LPR wystąpi Roman Gertych

 

Scena 3 Studio 2

Tuż przed wejściem na antenę M .Raczyńska informuje nas ,ze decyzją Prezesa TVP program ze wzgledu na emocje zostaje z anteny zdjęty.

W ostrych słowach wzywam do spotkania z Prezesem Urbańskim i po konsultacji z pozostałymi uczestnikami Programu informujemy ze za chwilę zwołamy w składzie bez przedstawiciela Pis konferencję prasową pod budynkiem TVP.

W kilka minut pod wpływem tej grozby nowa decyzja wchodzimy na antenę

Scena 4.

Początek Programu ładna melodyjka i obrazki z przygotowań do debaty

Scena 5.Program Forum jak było widać na żywo...

 

Nie dziwcie się więc naszym emocjom to co wyprawia TVPiS i jej kierownictwo z niczym nie da się porównać w demokratycznej Polsce.

Czas wyborów to czas egazaminu dla Polityków ,wyborców-Obywateli i mediów w tym mediów publicznych.

To co dziś pokazali niektórzy dowodzący TVP pokazuje ,ze TVP jest instrumentalną maszynką partii rządzacej nie zachowującą elementarnych zasad demokratycznego Państwa.

trochę mi zal Asi Lichockiej która robiła co mogła zeby uratować program ale szefowie postawili Ją w skrajnie niewdzięcznej roli.

Nie dziwcie sie więc ,ze znany ze spokoju dzisiaj grzmiałem strasznie ale na niegodziwość reagować inaczej nie można.

Urbański publicznie podaj za ostatni miesiąc udział poszczególnych partii w programach TVP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tutaj można zobaczyć kawałek programu.

Pal już licho, że pani Lichocka w telewizji powinna być co najwyżej sprzątaczką, a nie dziennikarką. Chodzi o to, że TVPiS niczym nie różni się od Telewizji Kwaśniewskiej z czasów Roberta Kwiatkowskiego. Przecież wszystko co się w tym programie działo, było po prostu odgórnie sterowane.

Przy okazji - czy głos z reżyserki, komenderujący Lichockiej "ignoruj", "zmień temat" nie należy przypadkiem do samego prezesa Andrzeja "Pontona" Urbańskiego? 

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale