0 obserwujących
15 notek
20k odsłon
1813 odsłon

Jest bezpiecznie, jest spokojnie.

Wykop Skomentuj93

Trzeba być bardzo zakompleksionym człowiekiem, by nawet w obliczu takiej tragedii uskuteczniać swój wyrzyg werbalny i prywatną wojnę o nic z Owsiakiem. Obydwa wpisy kompromitują ich autorów, dla których w przestrzeni publicznej nie powinno mieć miejsca. 

Padło wiele słów, które nie zostaną zapomniane, najbardziej zapadł mi jednak w pamięci wpis Andrzeja Celińskiego - ministra w rządzie Leszka Millera o treści: "Jarosławie Kaczyński - wypierdalaj". Tak jakby to Kaczyński z tym miał cokolwiek wspólnego. Miał tak samo. Jak Morawiecki, Schetyna, Sikorski. Nic.

Żywię nadzieję, że takich sytuacji nie będzie, że biorąc udział w imprezie masowej, nie będę musiał się obracać dookoła ze znakiem zapytania w oczach i patrząc ludziom na ręce, czy nie trzymają w nich noża, tłuczka do ziemniaków czy scyzoryka. To wszystko jest już w gestii organizatorów eventów, którzy muszą zapewnić najlepsze warunki bezpieczeństwa ludziom, a te, jak widać nie zostały zagwarantowane, tragedia mogła spotkać pod sceną i na scenie każdego i tylko szkoda, że ludzkie życie musiał stracić człowiek, byśmy byli tego świadomi, świadomi tego jak bardzo jesteśmy bezbronni. 

Chciałbym również, żeby ta niepotrzebna i tragiczna śmierć nie była powodem tarć politycznych, chociaż już wiem, że w naszym kraju to jest kurwa niemożliwe, o czym świadczy wpis Pana Celińskiego. Słowa mordercy też staną się elementem walki politycznej. Doprowadziliśmy do sytuacji, gdzie przez ten cholerny duopol władzy, po jednej wypowiedzi kojarzymy daną osobę z jednym z dwóch ugrupowań politycznych (PO-PiS). Więc skoro "siedział za Platformy", to musi być fanem PiS-u. A przecież w wyborach Platforma Obywatelska wycofała poparcie dla Adamowicza! Jeżeli więc imbecyl, który zamordował Adamowicza chciał zemścić się na PO - trafił jak łysy grzywą o kant stołu. PO nie popierała Pawła Adamowicza i chciała mu stworzyć konkurencję w postaci Jarosława Wałęsy. Jak zachowa się teraz Platforma? Swoje dorzuciła TVP, która wydała tak brudny, tak zły i tak ohydny program, jak tylko może to robić ktoś chory z zawiści. Chciałbym się mylić, ale obawiam się najgorszego. Przecież my nawet na trumnach smoleńskich budowaliśmy kampanię wyborczą. Tak ładnie łączymy się w bólu na te parę godzin. Szkoda, że tylko na tyle. W Polsce niepotrzebny jest żaden zamach terrorystyczny czy agresja. My się sami kopiemy po czołach, a z góry w tej chwili Andrzej z Pawłem na nas patrzą i być może nucą pod nosem że "jest bezpiecznie, jest spokojnie"...

Wykop Skomentuj93
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo