93 obserwujących
670 notek
917k odsłon
  436   9

„Stop ukrainizacji Polski” kontra ukrainofilski amok

Prof. Konrad Raczkowski z Centrum Gospodarki Światowej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie był gościem Polskiego Radia. Tematem rozmowy była pomoc Polski dla Ukrainy oraz zagrożenia wynikające z obecności wielomilionowej mniejszości ukraińskiej w Polsce.

W wywiadzie, który ukazał się 24.08.2022 na antenie Polskiego Radia, wyrażane są zapewnienia o pomocy Ukrainie ale również padają te same postulaty, które pojawiły się w broszurze „Stop ukrainizacji Polski”, wydanej przez Konfederację Korony Polskiej, czyli partię Grzegorza Brauna.

Różnica polega na tym, że Braun jest stygmatyzowany przez mainstream jako „ruska onuca” i nie jest zapraszany do mediów publicznych. Natomiast prof. Raczkowski, który ostrzega przed tymi samymi zjawiskami, co Braun, udziela wywiadu na antenie Polskiego Radia i prowadzący rozmowę redaktor w zasadzie przyznaje mu rację. To pokazuje, że ataki na Brauna i wydaną przez niego broszurę nie są atakami merytorycznymi, ale wyłącznie politycznymi. Wywiad z prof. Raczkowskim jest tego doskonałym przykładem.

W tekście broszury nie ma żadnej "mowy nienawiści" ani "ruskiej propagandy". Jest głos rozsądku na tle ukrainofilskiego amoku, który jest serwowany Polakom, zarówno przez władzę jak i opozycję totalną oraz ich stronników.

Salon24 w ramach otumaniania zamieści:
https://www.salon24.pl/newsroom/1247748,maja-dosc-ukraincow-posluchali-brauna-i-szkaluja-uchodzcow-pod-tym-hasztagiem

Duża część komentujących salonowy tekst ma zerwane połączenie z logiką i rzeczywistością. To są osobnicy ze sformatowanym mózgiem lub cyniczni funkcjonariusze propagandowi.


Link do broszury „Stop ukrainizacji Polski”

https://konfederacjakoronypolskiej.pl/wp-content/uploads/2022/07/SUP-luz.pdf

Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale