Polakzwykly Polakzwykly
277
BLOG

Nikt nie nienawidzi Polaków, Europa po prostu nie chce Polskiego rasizmu.

Polakzwykly Polakzwykly Polityka Obserwuj notkę 18

Polska prawica w szoku i zaczyna swoje jęki po niewpuszczeniu ich ideologa do Wielkiej Brytanii, dobrym przykładem jest tekst redaktora naczelnego salonu24 Jastrzębowskiego "Ziemkiewicz! Nienawidzę Ciebie i polskości!"

https://www.salon24.pl/u/jastrzebowski/1170252,ziemkiewicz-nienawidze-ciebie-i-polskosci

Niewpuszczenie Ziemkiewicza ma być dowodem że Brytyjczycy nienawidzą wszystkich Polaków i wszystkiego co Polskie, tylko że codziennie tysiące jak nie dziesiątki tysięcy Polaków przekracza Brytyjską granicę a na wyspach pracuje i żyje setki tysięcy Polaków i nikt im żadnych problemów nie robi. Nawet osoby bliskie Ziemkiewiczowi mogą po Wielkiej Brytanii się przemieszczać bez problemów a nawet jego córka może tam studiować, dlaczego więc Brytyjczycy którzy rzekomo nienawidzą Polaków na to pozwalają?

Ziemkiewicz nie został wpuszczony nie dlatego że jest Polakiem a dlatego że głośno nawołuje do nienawiści i nietolerancji a Brytyjczycy jak i cała Europa nie ma nic przeciwko Polakom ale nie będzie tolerować u siebie Polskiego rasizmu.

Polska prawica wmówiła sobie że musi ochronić Europę przed zalewem obcych kultur i osób LGBT tylko że Europa w przeszłości wielokrotnie miała już takich "wyzwolicieli" i Europa nie chce być przez Polską prawicę wyzwalana. Obecnie Europa (zwłaszcza zachodnia) jest multikulturowa i tolerancyjna i nikt nie ma z tym problemu.

Dla tych co będą zaklinać rzeczywistość że Polacy nie są rasistami bo walczyli z Faszyzmem, przykład dwóch idiotów z Polski którzy w Wielkiej Brytanii nawoływali do zabójstwa księcia Harrego za "zdradę rasy"

https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Wielka-Brytania.-Polacy-namawiali-do-przeprowadzenia-zamachu-na-ksiecia-Harry-ego

Czemu ci idioci akurat byli z Polski? Ponieważ w Polsce jest bardzo dużo jawnego rasizmu a obecna władza go jeszcze podsyca. Gdyby Ziemkiewicz był Brytyjczykiem i wydał by swoje teksty w Wielkiej Brytanii został by skazany przez tamtejszy sąd za wzywanie do nienawiści. Brytyjczycy są bardzo wyczuleni na tym punkcie a takie uczynki są tam bardzo surowo karane.

Co do argumentu wolności słowa, jaki często używa prawica w obronie Ziemkiewicza?

Polska Prawica ma w czterech literach wolność słowa i używa go instrumentalnie. Kiedy przejmowali TVP twierdzili że muszą to zrobić bo treści prawicowych jest mniej aniżeli innych, teraz są tylko treści partyjne i prawica nazywa to wolnością słowa i pluralizmem.

Co jednak z wolnością głoszenia poglądów? W końcu Ziemkiewicz prezentuje sobą pewne poglądy z którymi nie musimy się zgadzać ale czy powinniśmy je cenzurować?

Jest taka zasada że wolność jednego człowieka kończy się tam gdzie zaczyna się wolność innego człowieka, czyli nie wolno używać wolności słowa aby ograniczać wolności innych ludzi. Nie wolno więc w imię wolności słowa nawoływać do nienawiści i nietolerancji innych ludzi.

Obecna Polska prawica nie ma nic wspólnego z walką o wolności człowieka a często używa argumentu czysto rasistowskich. Przynosi to pewne korzyści partią prawicowym w postaci poparcia społecznego ale na zewnątrz kreuje wizerunek Polaków jako rasistów i prymitywów. Niestety ten upadek prestiżu Polski i wizerunek Polaka rasisty pozostanie z nami jeszcze długo po tym jak pis przeminie.

Brytyjczycy jak i cała Europa nie ma nic przeciwko Polakom ale nie będzie tolerować u siebie Polskiego Rasizmu. Ziemkiewicz nie będzie jedyną osobą niemile widzianą w zachodniej części Europy, to jest tylko kwestią czasu kiedy kolejni prawicowi ideolog-iści czy politycy prawicy będą nie wpuszczani do zachodniej części Europy.

Wartości Europejskie tworzą Europejczycy i nie dadzą sobie oni narzucić obcych im ideologi Polskiej prawicy. Europa ma swoje wartości i Europa nigdy nigdy nie będzie taka jak chcą ją ukształtować Polscy postkomuniści.

Polakzwykly
O mnie Polakzwykly

Polska to Ojczyzna i dom wszystkich Polaków, nie tylko tych wybranych.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka