Pierwsza to Smakoszek - wolny blog dla lubiących pichcić i "wąchać" upichcone... . POmysł wypalił można powiedzieć.
Mam osobistą satysfakcję gdyż pomysł Smakoszka narodził się po wpisie u Algi o "kapuście" - w kapuście GŁĄB, więc "ELitarny klub kapuścianego ...". Tak z ALgą uradziliśmy.
Tym razem, pomysł podobny ale urodzony po OBSERWOWANYCH dysputach o feniniźmie relacjach pomiędzy Paniami i Panami --> wizji kobiecości jakie przewijają się tu i ówdzie na blogach i pod nimi.Ponieważ KOBIETA jest JEDNA i Mężczyzna też JEDEN więc niejako muszą być punkty wspólne "Ich rozumienia". Wszak chemia która pomiędzy Kobietą i Mężczyzną istnieje jest wspólnym doświadczeniem ani nie "prawicowym" ani "lewicowym", podobnie jak Ciąża: "prawicową" i "lewicową nie jest, gdyż tyle samo trwa, itd.
Stąd powołaliśmy wspólnie z Sosenką młodszego brata Samkoszka który się nazywa "Fułaje".Liczymy na to, że Fułaje pięknie i zgrabnie nam wszystkim wytłumaczy nam w salonowy sposób jak to jest z tą "KOBIETĄ" lewicową i prawicową i Jakie dla nich ma znaczenie "chemia" między nimi... - nie kobietami lecz M i K, :-))
Ze swojej strony zatem zachęcam wszystkich których ta tematyka w jakiś sposób interesuje, jak i skłonnych do rozsądnej i rzeczowej ktytyki, czy podzielenia się.
Może w formie z lekka dworskiej fułaje -> Damy i RYcerze, uda nam się czerpać z tematu tak naprawdę niewyczerpanego.Więc reklamuję niniejszym "Fułaje" i zapraszam do jego wypełniania treścią... .
Wszyscy jestesmy dla siebie bogactwem niezastąpionym.Pozdrawiam serdecznie i polecam:



Komentarze
Pokaż komentarze (4)