polish allied blog
"Prawda przeciw światu"
11 obserwujących
199 notek
328k odsłon
  355   6

Co nam znowu szykują globalni faszyści

Temu tyranowi marzy się żebyśmy żyli jak w roku 1984 Orwella
Temu tyranowi marzy się żebyśmy żyli jak w roku 1984 Orwella

Jeszcze ludzie nie zdążyli otrząsnąć się z plademii, nadmiarowych zgonów i zabójczych dla finansów skutków bezsensownych lockdownów,a już nadciągają nowe kłopoty, które uderzą w zwykłych mieszkańców globu. Ostatnie tygodnie naprawdę nie napawają optymizmem, a wręcz dają powody do najgorszych obaw. Rosyjska ofensywa w Donbasie to akurat jeden z problemów, ważny, choć nie najgorszy. 


Szalejąca inflacja, sztucznie wywołana przez globalistów, winduje ceny bez przerwy i sprawia, że coraz więcej osób ma problemy z przetrwaniem. A będzie jeszcze gorzej, gdyż brakuje żywności, która została zablokowana w Rosji i na Ukrainie. Do tego rosnące ceny surowców i nawozów sztucznych. 


Łańcuchy dostaw zakłócone w wyniku plandemii są jednym z powodu takiego stanu rzeczy. Polityka czerwonych Chin wydaje się tu być nie tyle covidowym obłędem, ale celowym działaniem, aby dobić gospodarki Zachodu, a zwłaszcza USA. Najpierw, jeszcze przed wojną na Ukrainie Chińczycy masowo skupowali zboże, żywność, a potem po raz kolejny przerwali łańcuchy dostaw pod pretekstem covida, zamykając port w Szanghaju i całe miasto. Jak na chińskich komuchów przystało zrobili to w najokrutniejszy sposób poprzez uwięzienie ludzi w ich własnych domach i skazywanie ich na śmierć z głodu, obozy koncentracyjne dla niepokornych, mordowanie psów i kotów (które rzekomo przenosiłyby covida) i niszczenie warzyw. Nie ma słów żeby określić bestialstwo tej chińskiej, komunistycznej bandyterki państwowej. A teraz jeszcze po cichu dostarczają pomoc wojskową Rosji. 


Po drugiej stronie, inni wspólnicy zbrodni, globaliści, spotkali się w Davos i na zjeździe WHO, aby knuć, jak wprowadzić i narzucić swoje chore pomysły reszcie ludzkości. To co otwarcie głosi ta kreatura Klaus Schwab to jawny totalitaryzm. W ich świecie będziesz nikim- zaczipowanym niewolnikiem, kontrolowanym 24 godziny na dobę, oczywiście zaszprycowanym i służącym elicie. Będziesz na nich tyrać i robić wszystko co ci każą. A jak nie, to cię zniszczą. Oni to mówią otwartym tekstem i do tego dążą. Jak Hitler w latach 30. XX Wieku. 


A czemu służy zabójcze dla gospodarki forsowanie odnawialnej, zielonej energii, uniemożliwianie ludziom jedzenia mięsa, nowe plandemie wieszczone przez kolejnego zbrodniarza, Roberta Gatesa ? Sprawa jest jasna. To nie żadne teorie spiskowe, jak próbują wmówić nam sprzedajne media i skorumpowani politycy, ale realne zagrożenie i ponura rzeczywistość 2022 roku. 


Co robią w tym czasie rzekomo demokratycznie wybrani politycy? Forsują globalistyczną agendę, bawią się w rozdawnictwo nieswoich pieniędzy, forsują zieloną energię i klimatyzm (a sami latają samolotami i biorą ropę od Putina), promują dewiacje seksualne (LGBT), zwalczają wolnościowców i prawicowców. To przepis na katastrofę, która musi nadejść, nawet jeżeli chore pomysły glbalistów nie zostaną zrealizowane. 


Obawiam, że zwykli ludzie, także klasa średnia zostaną wpakowani w wieloletni kryzys i wiele osób zapłaci straszną cenę totalitarnych zapędów globalistycznych nazistów pokroju Schwaba, Gatesa, Sorosa i spółki. Oczami wyobraźni widzę niekończące się plandemie, lockdowny, kryzysy gospodarcze, obozy koncentracyjne dla wolnych ludzi, masowe zgony w wyniku fałszywych szczepionek i braku dostępu do opieki medycznej, upadające firmy. 


Moim zdaniem wolni ludzie, których jest całkiem sporo na świecie mają pięciu wielkich wrogów, którzy realnie współpracują ze sobą i zagrażają ludzkości- to globaliści (World Economic Forum, Black Rock, Vanguard, WHO, MFW, BŚ itd.), lewactwo, Rosja, Chiny i islam. 


Co można więc zrobić? Według mnie w ogóle nie stosować się do kolejnych restrykcji, wytycznych i przepisów, i sabotować takie działania na każdym możliwym polu, nawet oszukując urzędników. Droga prawna też jest możliwa, choć jak wiadomo trudna i ciężka. Do tego warto gromadzić własne zapasy, żywność, kosztowności i jak kto ma broń, aby w razie blackoutów i lockdownów nie zostać bez niczego. Obym się mylił i te czarne scenariusze się nigdy nie spełniły. polish_allied


 

Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale