Wszystko o ludziach i świecie.
Szukaj dogłębnie.
5 obserwujących
203 notki
181k odsłon
  1523   0

Mit o promowaniu przez lidera KNP przemocy: przemoc seksualna

Fot: By Sławek (Korwin-Mikke Janusz) [CC BY-SA 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia Commons.
Fot: By Sławek (Korwin-Mikke Janusz) [CC BY-SA 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia Commons.

 

Poniższy fragment z bloga JKM tylko potwierdza punkt A i rozszerza go nawet o mówienie o praktykach seksualnych w szkodliwy sposób...

 

3.(...) Te babsztyle czerpią satysfakcję seksualną z tego, że dzieci czerwienia się, gdy muszą rozmawiać o „tych rzeczach”. Podnieca je, gdy słyszą dzieci używające słów „penis”, „pochwa” - włącznie z wulgarnymi synonimami. Te pedofilki aż skwierczą, gdy z ust dzieci padają słowa „p***a” i „pie****ić”. Jakie to podniecające!

 

Tyle, że to One się podniecają. A w dzieciach zabijają radość, niszczą w nich to, co najpiękniejsze.

 

Normalnie dziewczyna jęczy w ramionach chłopaka:”Och! Kochany! Co Ty mi robisz? Kocham Cię, Kocham, Och, Och, Co Ty robisz! Boże, Boże – jak mi dobrze! Co Ty ze mną robisz? Kocham Cię!!”. Po przejściu przez Oświęcim uczuć, jakim jest lekcja z tymi dwiema pedofilkami, dziewczyna będzie myśleć: „”Dobrze, nawet nieźle – pobudza moją łechtaczkę, no – a może by teraz wprowadził mi wreszcie penis do pochwy.. no, nie – gra wstępna powinna trwać... zaraz? 20 minut? Ile to już minęło? No, niech wreszcie wsadzi i poszuka punktu G”.

 

Te dwie ponure pedofilkinieodwracalnie niszczą to, co najpiękniejsze: poznawanie dwóch ciał, badanie ich, odkrywanie Tajemnicy. Po ich przejściu kwiaty miłości więdną, rozjechane walcem obiektywnej seksuologii. Znika erotyzm, pozostaje tylko pornografia.

 

4. Jest tu bardzo dużo istotnych cytatów - toteż wklejam tylko link.

Często też powtarza on - jak na przykład w niniejszym nagraniu:

5.

(...) Jeśli ktoś powie, że ten minister decyduje o moim dziecku, bo pan minster kocha moje dziecko bardziej niż ja - to ten kto kocha moje dzieci bardziej niż ja nazywa się pedofil. I my nie dopuścimy, żeby pedofile decydowali o naszych dzieciach. (...)

 

Nawiasem mówiąc - ciekawe czy dojdzie kiedyś do tego, że sytuacje takie jak ta z nagrania poniżej zostaną uznane za czyny pedofilskie... tfu, odpukać!

 

5.

 

Nagranie zostało wykonane podczas wizyty JKM w Wielkiej Brytanii (która miała miejsce w dniach 1-4 maja). Ten berbeć (ten sam jest na zdjęciu) to synek tamtejszego sympatyka KNP.


 

Poprzednie...

- Mit o promowaniu przez lidera KNP przemocy: wstęp

- Mit o promowaniu przez lidera KNP przemocy: przemoc domowa

  

Zobacz też: Seksualność w niebezpieczeństwie.

 

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale