z szuflady amatora
Amatorska poezja i proza z różnych gatunków.
1 obserwujący
737 notek
95k odsłon
96 odsłon

Prezydenckie wybory korespondencyjne wg. PiS

Wykop Skomentuj6

Sejm uchwalił ustawę w sprawie głosowania korespondencyjnego w wyborach prezydenckich.

źródło:

https://wiadomosci.wp.pl/wybory-prezydenckie-2020-sejm-zaglosowal-po-mysli-pis-bedzie-wniosek-do-prokuratury-6497109419534465a

~~

"Terroryści przesyłali koperty z wąglikiem. Dziś rząd postanowił przesyłać koperty z koronawiruem"

źródło:

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-04-07/czy-sejm-zmieni-konstytucje-izabela-leszczyna-w-graffiti-od-godz-745/?ref=aside_najnowsze

(...) posłowie uchwalili zapis mówiący o tym, że za niezwrócenie karty wyborczej do skrzynki może grozić do 3 lat więzienia (...)

~~

Kto wreszcie powstrzyma szaleńcze pomysły Jarosława Kaczyńskiego? Czyżby parlamentarzyści z PiS byli jedynie bezwolnymi robotami, nie mającymi żadnej możliwości samodzielnego przewidywania następstw swoich decyzji?!!

Opamiętajcie się w końcu!!!

Jeżeli wierzycie w Boga i życie pozagrobowe - jak akcentowaliście podczas składania przysięgi (tak mi dopomóż Bóg) - to pokażcie, że nie jesteście jedynie pozorantami w owej wierze, równocześnie stwarzając swoim bliźnim zagrożenie nie tylko zakażeniem podczas obecnej pandemii, ale i niejednokrotnie przedwczesną śmierć.

Wybory te przesłoniły wam całkowicie troskę o zdecydowanie ważniejsze dla milionów Polaków sprawy, ich często tragicznych kłopotów dnia codziennego, związanych z szalejącą pandemią.

Kolejne godziny i dni marnujecie na zaspokojenie chorych ambicji narastającego despotyzmu Jarosława Kaczyńskiego!!!.

Bo czym jest w końcu zapis, uchwalonej przez was ustawy - cytuję - (...) posłowie uchwalili zapis mówiący o tym, że za niezwrócenie karty wyborczej do skrzynki może grozić do 3 lat więzienia (...) - koniec cytatu - jak nie przejawem tejże choroby?

Co ma zatem zrobić miliony Polaków - waszych rodaków - bojących się dotknąć jakiejkolwiek przesyłki, mogącej przecież być nośnikiem śmiercionośnego wirusa?!!!

- przerażająca wizja Har-Magedonu, tworzona dla nas wszystkich i na naszych oczach przez jednego człowieka, Jarosława Kaczyńskiego ..

Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale