z szuflady amatora
Amatorska poezja i proza z różnych gatunków. Zapraszam wszystkich chętnych do publikacji swoich utworów, często zapomnianych w przepastnych szufladach...
1 obserwujący
668 notek
85k odsłon
174 odsłony

Druga osoba w państwie (Polsce) etykietą "dobrej zmiany"

Wykop Skomentuj

Jedno z zapotrzebowań na lot złożone zostało 29 stycznia 2019. Ma oznaczenie "sytuacja nagła".

"Marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński zamierza udać się w misji oficjalnej z Warszawy do Rzeszowa, a następnie powróci z wykorzystaniem wojskowego specjalnego statku powietrznego. Proszę o zapewnienie zapasowego statku powietrznego w MSD [Miejscu Stałej Dyslokacji - red.]" - napisano.

Według instrukcji MON dotyczącej organizacji lotów najważniejszych osób w państwie, w przypadkach nagłych dopuszcza się złożenie zapotrzebowania na lot w terminie krótszym niż 24 godziny.

Dokumenty - Jest wśród nich między innymi korekta zapotrzebowania na lot na trasie Warszawa - Rzeszów i z powrotem. Zmianie uległa liczba pasażerów i data powrotu do stolicy. W tym czasie marszałek Kuchciński chwalił się na Twitterze między innymi swoim zdjęciem na nartach w Bieszczadach.

"Sytuacja nagła", trasa Warszawa-Rzeszów i narty w Bieszczadach.

Loty marszałka Kuchcińskiego

źródło:

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/kprm-udostepnila-dokumenty-ws-lotow-marszalka-sejmu-marka-kuchcinskiego,957408.html

Marszałek w Bieszczadach

2 lutego marszałek Kuchciński na Twitterze zamieścił wpis o rozpoczynającym się w Bieszczadach III Memoriale Olka Ostrowskiego w narciarstwie wysokogórskim "upamiętniającym zaginionego w najwyższych górach świata himalaistę, narciarza i ratownika Bieszczadzkiej Grupy GOPR".

4 lutego Kuchciński zamieścił zdjęcie, na którym jeździ na nartach. "Wczorajszy dzień w Połoninie. Piękne widoki" - napisał. 4 lutego opublikował też zdjęcie ze swojego spotkania ze starostą powiatu bieszczadzkiego. "Dzisiaj przed południem w Ustrzykach Dolnych odbyliśmy roboczą naradę na temat inwestycji rozwojowych w Bieszczadach" - poinformował.

#

Czy potrzebny jest tutaj jakikolwiek komentarz z mojej strony, wobec tak jednoznacznych wypowiedzi promującej "dobrą zmianę", podczas jej parcia do władzy w kampanii przedwyborczej?!!

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale