Sztafeta Sztafeta
419
BLOG

Goń, Bolszewika goń!

Sztafeta Sztafeta Polityka Obserwuj notkę 2

 

 

Kilka dni temu w sieci sklepu „Empik”pojawiły się produkty z wizerunkiem Lenina i Che Guevary. Kolejny dowód na to, że „komunizm” jest traktowany „lajtowo”, a jego twórcy wznoszeni do roli bohaterów. Od razu nastąpiła reakcja ze strony Obozu Narodowo-Radykalnego. Poniżej znajduje się link do wydarzenia na facebook`u:

 www.facebook.com/events/169521206521209/

 

PS. Empik wydał oświadczenie w którym przeprasza i obiecuje wycofanie produktów ze sprzedaży. Zobaczymy…

Sztafeta
O mnie Sztafeta

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (2)

Inne tematy w dziale Polityka