Kilka dni temu w sieci sklepu „Empik”pojawiły się produkty z wizerunkiem Lenina i Che Guevary. Kolejny dowód na to, że „komunizm” jest traktowany „lajtowo”, a jego twórcy wznoszeni do roli bohaterów. Od razu nastąpiła reakcja ze strony Obozu Narodowo-Radykalnego. Poniżej znajduje się link do wydarzenia na facebook`u:
www.facebook.com/events/169521206521209/
PS. Empik wydał oświadczenie w którym przeprasza i obiecuje wycofanie produktów ze sprzedaży. Zobaczymy…


Komentarze
Pokaż komentarze (2)