0 obserwujących
24 notki
12k odsłon
  290   0

Łap pedofila!


Dedykuję wszystkim zafascynowanym zjawiskiem pedofilii wśród kleru - żeby za bardzo nie zapatrzyli się na jedno oczko:


Prof. Jaczewski: nie każdy seks z dziećmi od 9 roku życia powinien być karany.

Pedofile mają swoją partię w Unii Europejskiej! W wyborach będą walczyć o legalność pornografii dziecięcej zoofilii i nekrofilii


"Pożyteczni moraliści" podniecają się przypadkami pedofilii wśród kleru, a w tym samym czasie światowe pedofilstwo walczy o dodanie literki P do skrótu LGBT, czego ślepi na jedno oczko nie zauważają.

Jeden z najbardziej znanych i utytułowanych seksuologów w Polsce uważa, że seks z niepełnoletnimi nie powinien być penalizowany, gdy jest on „dobrowolny i świadomy” - od 9 roku życia, ale jak się wczytać w wywody prof. Jaczewskiego, to od 3 roku życia też może być dopuszczony, za zgodą dziecka – oczywiście.

Prof. Jaczewski jest utytułowanym naukowcem. Jak ci od ekspertyz dla WHO, od teorii gender i od ideologii LGBT. Crème de la crème. Wszyscy oni zaczynali jak naukowcy pokroju prof. Jaczewskiego, od prezentowania POGLĄDÓW, które z czasem zaczynają stawać się PRAWEM ABSOLUTNYM. Za inne POGLĄDY - np. na temat homoseksualizmu - PODLEGA SIĘ KAROM SĄDOWYM. I tutaj jest pies pogrzebany. Poglądy prof. Jaczewskiego mogą niedługo stać się PRAWEM. Pedofilia zostanie uznana za normę, za kolejną zwyczajną "orientację" seksualną. Tylko ślepy nie widzi, dokąd ta lewacka hucpa zmierza.

"Pożyteczni moralizatorzy" tak się zacietrzewią pedofilią wśród kleru, że nie zauważą, kiedy pedofilia zostanie wprowadzona do zestawu dopuszczalnych "orientacji". A nawet wtedy, z tymi swoimi "jednymi oczkami" też nie zauważą w tym niczego złego, bo tak mają sformatowane mózgi. Jak psy Pawłowa będą obszczekiwać wyłącznie pojedyncze przypadki homoseksualizmu czy pedofilii w szeregach kleru, z tej wyłącznie przyczyny, że Kościół jako całość w swym nauczaniu nie traktuje dewiacji jak normy.

Cwany duży złodziej rzucił hasło "łap małego złodzieja" i banda piesków robi to, do czego została wytresowana. Cwany złodziej w tym czasie obrabia bank - w innych miejscach przestrzeni publicznej promuje pedofilię, przygotowuje "naukowe podstawy" uznania jej za prawomocny styl życia - jak inne dewiacje. Poglądy niektórych naukowców na temat dopuszczalności pedofilii staną się OBOWIĄZUJĄCYM ABSOLUTNYM PRAWEM, a ich podważanie będzie surowo karalne, tak jak obecnie staje się karalne podważanie POGLĄDÓW środowiska LGBT.


Powyższa notka jest kompilacją moich komentarzy zamieszczonych pod tekstem: Szef państwowej komisji ds pedofilii jednoznacznie o słowach o. Rydzyka.

Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale