10 obserwujących
1713 notek
264k odsłony
102 odsłony

Podżeganie do nienawiści wobec mężczyzn, czyli idzie wojna - braciasamcy.pl

Wykop Skomentuj2Nazizm czy komunizm nie powstał z dnia na dzień - by te straszne systemy mogły się rozwinąć i zniszczyć miliony ludzi, najpierw trzeba było wmówić jednej części społeczeństwa, nienawiść do drugiej części tej samej społeczności.


W komuniźmie nastawiono biednych na zamożniejszych, a w niemczech  hitlerowskich, niemców przeciwko żydom.


Tak zawsze zaczyna się dyktatura i terror, od wzbudzania nienawiści i podziałów.


Z przerażeniem dostrzegam, że dokładnie ten sam mechanizm dzieje się w naszej Polsce - tylko tym razem złem wcielonym nie są kułacy, żydzi i sowieci, tylko... mężczyźni. 


Mężczyzna jest dziś obwiniany o niemal wszystko co złe, zwłaszcza o uciskanie kobiet. Jednocześnie kobietom wmawia się non stop (telewizja, gazety, spotkania finansowane np. przez organizację Batorego), że są ofiarami chuci mężczyzn, i są przez nich skrzywdzone. Dodatkowo kobietom umożliwia się bezstresowe i bez żadnych konsekwencji prawnych (!) niszczenie życia mężczyznom, np. przez oskarżanie o pedofilię czy przemoc domową.


Nienawiść i podziały narastają, a podżegacze działają coraz bardziej otwarcie, bezczelnie. Gdy Polki znienawidzą Polaków, dopuści się do nich ukraińców albo murzynów z afryki północnej, i Polski już nie ma - bo taki mężczyzna, nigdy nie wychowa dziecka w Polskiej kulturze.


To czego nie dokonał potop, zabory, wojny i okupacja sowiecka, dokona idea równouprawnienia, która jest tysiąc razy powtarzanym kłamstwem - już dawno kobiety mają miażdżącą przewagę nad mężczyzną w każdej sferze życia.


Efektem takich działań, jest zawsze w końcowym efekcie wojna, terror, hekatomba ofiar i holokaust najsłabszych. Zanim do tego dojdzie, spróbujmy walczyć - pamiętając że walczymy nie przeciwko zwariowanym feministkom, a kimś znacznie potężniejszym, kto je finansuje.


zdjęcie i wykład Pani Sylwii: https://www.youtube.com/watch?v=d1ttpVVczts


Haniebne słowa Pani sylwii: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/dr-sylwia-spurek-przemoc-ma-plec-czy-tego-chcemy-czy-nie/2jhmx9g


Pani Gatti o żeńskiej pedofilii: http://sabinagatti.blogspot.it/2013/07/ostatnie-tabu-pedofilia-ma-tez-pec.html


List otwarty Pani Gatti do Pani Sylwii: http://braciasamcy.pl/index.php?/topic/11392-list-otwarty-do-zast%C4%99pczyni-praw-obywatelskich-ds-r%C3%B3wnego-traktowania/&tab=comments#comment-210443Prezenty: http://braciasamcy.pl/index.php?/topic/11241-prezenty-urodzinowe-i-nie-tylko-dla-marka-aktualizacja-darczy%C5%84c%C3%B3w/&


----------------------------


Moje książki i nagrania znajdziesz tutaj:

https://samczeruno.pl/sklep/


Zapraszam

Marek Kotoński

Braciasamcy.pl

Radio Samiec


------------------------------------------------------------------------------- 


Pytania proszę zadawać tu: http://braciasamcy.pl/index.php?/topic/4038-pytania-do-redaktor%C3%B3w-radia-samiec/


Forum:


http://braciasamcy.pl/

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale