To i owo
Przez poznanie do poznania...
18 obserwujących
601 notek
243k odsłony
361 odsłon

Wyniki wyborów będą znacznie się różnić od sondaży

Wykop Skomentuj13

Wyniki wyborów będą znacznie się różnić od sondaży...

W perfidny sposób sprzyjające Rafałowi Trzaskowskiemu media podprogowo próbowały zniechęcić, zdemobilizować potencjalny elektorat Andrzeja Dudy.

Pojawiły się różne insynuacje dyskredytujące urzędującego Prezydenta RP, jednego z najbardziej skutecznych polityków polskich o formacie światowym. Polityka, który potrafi osiągać cele polityczne niskim kosztem.

Ale przeholowano i przegrzano te tematy, a sondaże dotyczące przechodzenia poparcia kandydatów, którzy odpadli w I turze to były pobożne życzenia sztabu Trzaskowskiego odklejone od rzeczywistości.

Pomimo sojuszu Trzaskowskiego z kandydatami opozycji, elektoraty nie słuchają swoich przywódców tutaj zasady republikańskie są ważniejsze niż nawoływania….

W II turze prawdopodobnie będzie załamany historyczny trend dotyczący wzrostu frekwencji w porównaniu do I tury. Może tego nie być, jest to możliwe jedynie w przypadku większej mobilizacji nowych wyborców….

W II turze nie weźmie udział około 1,1 – 1,3 miliona wyborców z I tury. Są to wyborcy prawie wszystkich kandydatów na których liczyli w swoim sumowaniu poparcia sztabowcy Trzaskowskiego.

Do II tury dołączą nowi wyborcy, może ich być od 700 000 do 1 200 000. Większość z nich to potencjalny elektorat Andrzeja Dudy...


....

Wykop Skomentuj13
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale