To i owo
Przez poznanie do poznania...
26 obserwujących
751 notek
381k odsłon
472 odsłony

Testowanie Joe Bidena

Wykop Skomentuj24

Testowanie Joe Bidena

Historia pamięta jak był testowany przez wrogów Ameryki John Fitzgerald Kennedy (JFK)….

Można zauważyć w tej chwili testowany jest Joe Biden, też Demokrata…

Niemcy i Rosja chcą dokończyć Nord Stream II, Chińczycy chcą przestrzeni strategicznej na Morzu Południowochińskim kosztem innych państw, w dodatku ktoś zabija Mohsena Fakhrizadeha?

Jak zwykle zwolennicy spiskowej historii twierdzą, że za wszystkim stoją Żydzi….

Jeśli Izrael, jak powszechnie uważa się, stał za zabójstwem wiodącego irańskiego naukowca nuklearnego, pojawiają się pytania:

- Dlaczego Izraelczycy mieliby go zabić? - A dlaczego mieliby to zrobić teraz? Naukowiec Mohsen Fakhrizadeh, uważa się, był liderem irańskiego programu bomb atomowych, ale program ten przecież został rozwiązany w 2003 roku. Tak twierdzi: Rosja, ChRL, Niemcy et consortes….

 Za George'a W. Busha, w 2007 roku, wszystkie 17 amerykańskich agencji wywiadowczych deklarowało z „dużym przekonaniem”, że Iran nie ma już programu bombowego. Cztery lata później te same agencje wywiadowcze potwierdziły to odkrycie.

 Od 2015 roku irańskie obiekty jądrowe, na mocy porozumienia nuklearnego z Iranem, są przedmiotem nadzoru i inspekcji ONZ. Iran nie wyprodukował ani plutonu, ani wzbogaconego uranu do poziomu 90% potrzebnego do bomby.

 Więc znowu, dlaczego premier Bibi Netanjahu miałby upoważnić Mosad do wysłania zespołu zabójców do Iranu w celu zabicia naukowca nuklearnego? A dlaczego teraz?

Jeśli Iran faktycznie prowadzi tajny program budowy bomby z pogwałceniem umowy nuklearnej, dlaczego nie zidentyfikować miejsca naruszenia, zażądać wizyty inspektorów ONZ, ujawnić światu irańską dwulicowość i zerwać umowę? Po co zabijać naukowca?

Dla zwolenników spiskowej historii Bibi Netanjahu miał wiele motywów, aby zlecić zabicie Fakhrizadeha. Aby upokorzyć irański reżim. Aby zademonstrować zdolność Mossadu do bezkarnego zabijania wrogów Izraela. Wysłać wiadomość do innych osób pracujących w programie nuklearnym Iranu, że siły bezpieczeństwa irańskiego reżimu nie mogą ich ochronić.

Dla sunnitów i Arabów Zatoki Perskiej, którzy postrzegają Iran jako sekciarskiego i strategicznego rywala i przeciwnika, zdolność Izraela do karania Iranu i regionalnych milicji powtarzającymi się uderzeniami bez odpowiedzi sprawia, że ​​Izrael jest o wiele bardziej pożądanym sojusznikiem i partnerem niż kiedykolwiek wcześniej.

Ale tym działaniem Bibi wysłał również wiadomość do Joe Bidena, który jest siedem tygodni przed objęciem prezydentury (scenariusz spiskowej historii). Jakie jest przesłanie Bibiego? Do prezydenta elekta: Ta operacja Mossadu powinna powiedzieć Panu, jak poważnie traktujemy determinację Iranu do zbudowania bomby atomowej i jakie to byłoby egzystencjalne zagrożenie dla nas. Zamierzamy uporać się z tym zagrożeniem raczej wcześniej niż później. A jeśli po objęciu urzędu spróbujesz ponownie przyłączyć się do porozumienia nuklearnego z Iranem i znieść sankcje USA w zamian za pełne przestrzeganie przez Iran warunków tego porozumienia, wtedy nie będziemy ograniczać działań, które podejmujemy, aby temu zapobiec.

Ponieważ prezydent Trump postawił Amerykę na pierwszym miejscu, a Jarosław Kaczyński postawił Polskę, ja na pierwszym miejscu stawiamy Izrael, a Iran znajduje się na szczycie listy zagrożeń, z którymi zamierzamy się zmierzyć - najlepiej z tobą, ale jeśli to konieczne, sam.

...............................................................................................................................


Aby docenić, jak niezwykła była ta operacja, zastanów się nad tym: Fakhrizadeh codziennie podróżował inną drogą do pracy, podróżował kuloodpornym samochodem i towarzyszyły mu trzy transportery osobowe, które przewoziły ciężko uzbrojonych ochroniarzy (rakiety przeciwlotnicze, rakiety przeciwpancerne, granaty, karabiny maszynowe....).


Zabójcy odcięli prąd w okolicy zamachu i wyłączyli wszystkie kamery wideo w okolicy. Wysadzili zdalnie samochód obok samochodu Fakhrizadeha i strzelali ze zdalnie sterowanego karabinu maszynowego z pocisków specjalnych. Cała operacja trwała trzy minuty. Żaden z zabójców nie został zabity ani nawet ranny. Wszystkich 12 (liczba zabójców, według Javada Mogouyi, dokumentalisty irańskiego Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej) uciekło. Kto to był?

...


Wykop Skomentuj24
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka