44 obserwujących
96 notek
152k odsłony
  1806   0

ISIS w lutym planowało wysłanie 0,5 mln imigrantów do Europy

W lutym 2015 roku włoska gazeta Il Messaggero opublikowała stenogramy przechwyconych rozmów telefonicznych, w których ISIS groziło wysłaniem pół miliona imigrantów do Europy w celu wywołania "psychologicznego ataku" na kraje Zachodu. Wśród uciekinierów mieli znajdować się zakamuflowani żołnierze ISIS.

Pół roku później rozpoczął się masowy exodus ludności arabskiej, w której 75% stanowią mężczyźni. Powód tak gwałtownych migracji jest wciąż nieznany. Biorąc pod uwagę tylko ten jeden fakt ujawnienia groźby ISIS wymierzonej w państwa zachodnie, które deklarowały zbrojną interwencję w Libii, zgoda na przyjmowanie migrantów jest aktem bezmyślności i brakiem myślenia o bezpieczeństwie państwa. Należy również podkreślić, że omawiana ludność nie kwalifikuje się do terminu "uchodźcy", lecz raczej "emigranci ekonomiczni", gdyż deklarowanym celem ich podróży są zamożne kraje europejskie, najczęściej te, w których społeczności islamskie już mają ugruntowaną pozycję. Bez wątpienia nagłe i masowe przyjęcie tysięcy osób obcych kulturowo wywoła zamieszki i wprowadzi destabilizację w wielu europejskich miastach.

Nie możemy godzić się na to, aby Polska stała się dobrowolną ofiarą tego "psychologicznego ataku", który w każdej chwili może przerodzić się dla nas w realne, fizyczne zagrożenie.


http://www.dailymail.co.uk/news/article-2958517/The-Mediterranean-sea-chaos-Gaddafi-s-chilling-prophecy-interview-ISIS-threatens-send-500-000-migrants-Europe-psychological-weapon-bombed.html

http://telewizjarepublika.pl/raport-onz-75-proc-imigrantow-to-mezczyzni,23429.html

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale