Cała prawda całą dobę
Tylko prawda jest ciekawa
9 obserwujących
278 notek
142k odsłony
  188   1

PO to zdrajcy? Macierewicz: pomagali ukryć zbrodnię smoleńską

Według Antoniego Macierewicza PO współpracowała z autorami zbrodni smoleńskiej i pomagali w jej ukryciu: "Czegoś takiego nie było w historii Polski , a nawet świata"- mówił polityk PiS.

Dla wielu czytelników "Gazety Wyborczej" czy też widzów TVN wyjaśnienie przyczyn katastrofy smoleńskiej jest oczywiste; a raport Anodiny wiarygodny. Wierzą oni w to co mówił Lech Wałęsa, ze to Jarosław Kaczyński doprowadził do katastrofy lotniczej każąc swojemu bratu lądować za wszelką cenę. Co więcej uważają oni Antoniego Macierewicza, Jarosława Kaczyńskiego oraz całe PiS za agenturę rosyjską. Tymczasem podczas swojego przemówienia Władymyr Zełeński, który przecież dla salonu liberalno-lewicowego jest bohaterem międzynarodowym nawiązywał wprost do Smoleńska dając do zrozumienia, że zrobił to Putin. Dzisiaj jego słowa podtrzymał mer Lwowa, który powiedział tak: "Kaczyński wie, co to Rosja. Pamiętamy, co było pod Smoleńskiem"- stwierdził Andrij Sadowy. Nawiązywał on wprost do słów Jarosława Kaczyńskiego, który dla Polskiego Radia powiedział, że z całą pewnością można powiedzieć, że pod Smoleńskiem doszło do zamachu. Według prezesa PiS pośrednim dowodem na to jest wypowiedź Dimitrija Rozogina, który skomentował wyprawę kijowską Jarosława Kaczyńskiego tymi słowami: "Przyjedź do Smoleńska, porozmawiamy".

Według Antoniego Macierewicza słowa Rogozina to oczywiste przyznanie się do zbrodni i jednoczesna groźba pod adresem przeciwników Rosji. Warto zatem przeczytać komentarze pod informacjami na ten temat części polskiego społeczeństwa, które po prostu cieszy się z faktu, że pod Smoleńskiem wymordowano całą polską elitę. Ci ludzie wytresowani przez "Gazetę Wyborczą" TVN inne antypolskie media z nienawiści do PiS chętnie zrzekli by się własnej niepodległości byle by tylko obalić obecne polskie władze. Szybko przyjęli za jedyną słuszną obowiązująca wersję rosyjski raport Anodiny, państwa, które przecież dokonuje teraz takich strasznych zbrodni na Ukrainie. Ale oni dalej uważają tak jak im nakazał myśleć Lech Wałęsa, że to Jarosław Kaczyński był sprawą tej katastrofy, ponieważ kazał lądować bratu w Smoleńsku we mgle za wszelką cenę. I jednocześnie uważają, że cały PiS to rosyjska agentura. Ci ludzie nie mają żadnego poczucia potrzeby przynależności do polskiej wspólnoty narodowej. I przykro to mówić, ale rację ma Janusz Korwin- Mikke, że większość ludzi jest głupia: wystarczy najbardziej prymitywna propaganda, aby myśleli tak jak chcę ich panowie- choćby najbardziej głupio i idiotycznie. Ci ludzie już dawno porzucili dążenie do prawdy w sprawie śmierci prezydenta Polski i elity państwa a ci , którzy próbowali to robić stali się przedmiotem ich kpin i szyderstw. Pamiętamy doskonale co robiono podczas wojny cywilizacyjnej na Krakowskim Przedmieściu: kiedy oddawano mocz na znicze i atakowano ludzi w czasie modlitwy. A tyle było oburzenia, kiedy Jarosław Kaczyński powiedział o części polskiego społeczeństwa, że są gorszym sortem Polaków. Czyżby to nieprawda?

Antoni Macierewicz powiedział co nie co o elitach , które reprezentują ten sort; stwierdził, że ówczesny rząd pomagał sprawcom tej zbrodni w jej ukrywaniu i według niego czegoś takiego nie było w historii Polski a nawet świata. Z kolei znany satyryk Jan Pietrzak w programie "Jedziemy", Michała Rachonia powiedział o PO, że to partia zdrady narodowej.

Jeżeli podobają się Państwu moje artykuły i zechcieliby Państwo dobrowolnie wesprzeć moją działalność to byłbym wdzięczny. :

MBANK: 20 1140 2004 0000 3702 7232 1340

Z góry dziękuje

Radosław Kowalski   


Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale