Jakiś idiota wyeksponował na SG notkę innego idioty:
https://www.salon24.pl/u/christobal82/1028867,wyjdzmy-z-domow
Idioto, nie oddawaj realnej wolności w zamian za iluzję bezpieczeństwa.
nie ulegaj otępiającej mobilizacji epidemiologicznej
Idioto, wyjdź z domu! Najlepiej od razu pojedź do Włoch albo Hiszpanii.
Oczywiście do jakiegoś dużego miasta, tętniącego życiem.
Porozmawiaj tam z wolnymi ludźmi, socjalizuj się,
nie daj sobie odbierać wolności..
Tagi: Społeczeństwo, Socjologia
-


Komentarze
Pokaż komentarze (75)